Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z kursorem w grze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jihl

Jihl
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 11 July 2013 - 11:37

(wybaczcie - nie wiedziałam, jak zatytuować temat, aby oddać istotę problemu)

Problem wystąpił zarówno na zwykłym cliencie (serw. EUNE), jak i PBE.
Wczoraj weszłam do gry i wszystko działało prawidłowo przez około 2 minuty. Nagle nie mogłam niczego nacisnąć, dodać punktu do skilla, anulować autoataku, wejść do menu gry itp. Mogłam tylko chodzić postacią. Dodam, że gdy chciałam napisać coś na czacie, automatycznie wyskakiwało to na /all (jakbym miała naciśniętego shifta).
Nie jest to problem z myszką, ponieważ ogólnie działa, tylko w lolu był problem.
Pomógł restart clienta i wejście do gry ponownie.
Wczoraj zdarzyło się to po raz pierwszy, podczas drugiej gry tamtego dnia. Dzisiaj wystąpiło po raz kolejny, przy jedynej grze.

Może niechcący nacisnęłam coś i piszę temat z głupim problemem... Naprawdę się nie znam.

#2 ever

ever
  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 11 July 2013 - 12:52

karta graficzna ati w laptopie?

#3 Katz

Katz
  • Użytkownik
  • 771 postów

Napisano 11 July 2013 - 13:02

w menu opcji jest opcja przypisania klawiszy , wchodząc tam ostatnio mogłaś przypadkiem przypisać inne klawisze do innych zadań. Polecam naciśnięcie każdego przycisku podczas gry np z botami i zobaczenie co jest czym. ALe nie wiem czy to napewno to

#4 Jihl

Jihl
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 11 July 2013 - 13:20

karta graficzna ati w laptopie?

Niet. Karta Intel HD Graphics 3000.

w menu opcji jest opcja przypisania klawiszy , wchodząc tam ostatnio mogłaś przypadkiem przypisać inne klawisze do innych zadań. Polecam naciśnięcie każdego przycisku podczas gry np z botami i zobaczenie co jest czym. ALe nie wiem czy to napewno to

Ostatnio ustawiałam sobie w normalnym cliencie smartcasty, ale... Ten problem występuje także w cliencie PBE, gdzie nic nie przestawiałam, więc to raczej nie od tego.

#5 Jihl

Jihl
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 11 July 2013 - 22:10

bump bump podbijam help plox

Polecane:leagueoflegends |planets3 | LOL | darmowe konto bankowe |