Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Evelynn] poradnik by Rycerz


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
89 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rycerz

Rycerz
 • Użytkownik
 • 18 postów

Napisano 08 September 2010 - 23:49

Bardzo wiele osób narzeka na Evelynn. I do tej pory nikt nie skusił się o niej napisać żadnego poradnika, a jako że jestem nowym użytkownikiem forum i chce zabłysnąć to wykonam to skomplikowane zadanie.

Zacznijmy więc od rozpiski speli:

Q = Hate Spike (Natychmiastowo zadaje 25/40/55/70/85 (+0.28) magicznych obrażeń najbliższemu przeciwnikowi oraz 50% z tej wartości drugiemu najbliższemu celowi.)

W = Shadow Walk (Evelynn przechodzi w tryb niewidzialności na 20/30/40/50/60 sekund oraz podczas działania tej umiejętności jeden atak lub spel zestunuje przeciwnika na 1/1.25/1.5/1.75/2 sekund. Po włączeniu Shadow Walk przechodzimy w niewidzialność z opóźnieniem 1,5 sekundy a czas ten wydłużany jest przez otrzymywanie obrażeń.)

E = Ravage (Zadaje 80/135/190/255/320 (+1) magicznych obrażeń wybranemu przeciwnikowi. Jeśli używasz Ravage z tyłu przeciwnika dodatkowo przeciwnik traci 10/14/18/22/26 pancerza i odporności magicznej na 5 sekund.)

R(ultimate) = Malice and Spite (Aktywacja- Gdy w pobliżu Evelynn zginie czempion z przeciwnej drużyny, przez 3 minuty można aktywować ultimate. Po aktywacji dostajemy 50/75/100% szybkości ataku oraz 20/25/30% szybkości poruszania się na 15 sekund. Pasywnie- jeśli Evelynn zaatakuje przeciwnego championa, a ten zginie w przeciągu 10 sekund, zostajemy uleczeni wartością 25% maksymalnego hp naszego przeciwnika.)

Pasywna = Evelynn otrzymuje tylko 50% obrażeń od minionów.Runy:
Osobiście używam rozkładu run: 3 Quintessy na 97 hp a reszta do ability power(mianowicie 20), aczkolwiek pewnie wielu z Was może się uczepić, dlaczego nie ma tu miejsca na magic penetration, mana regen czy nawet magic resist. Co do magicznej penetracji jestem skłonny się zgodzić(nie posiadam tych run z powodów braku ip) natomiast cała reszta odpada.


Summoner spells:
Exhaust oraz ghost.


Masteries:
Tu standardowo jak dla większości magów 9/0/21 z głównym wskazaniem na 15% magic penetration i 3% bonusowej szybkości ruchu.


Ekwipunek:
Zacznijmy od wiadomości, że Evelynn to asasyn, który bazuje na ability power, więc wybijcie sobie z głowy crity, dmg i całą resztę speed ataków, bo nieraz zdarzyło mi się spotkać takie buildy. Najważniejszym itemem, bez którego egzystencja tej postaci nawet nie ma sensu jest sheen->lich bane (nieraz się zastanawiałem, czy to lich bane był stworzony do evelynn czy na odwrót). Reszta itemów taka, by uzbierać jak najwięcej ability power. Przedstawię wam mój osobisty build:
-Amplifying Tome albo Sapphire Crystal (ja preferuję ten pierwszy, gdyż z dodatkowymi 20 ap mam już łącznie 40)
-Sheen
-Boots of Mobility
-Mejai's Soulstealer
-Lich Bane
-Archangel's Staff
-Rylai's Crystal Scepter
-Zhonya's Ring


Rozwój speli: (będę pisać skrótami klawiszowymi)
1.w
2.e
3.q
4.e
5.e
6.r
7.e
8.w
9.e
10.w
11.r
12.w
13.q
14.w
15.q
16.r
17.q
18.q
Reasumując, im wcześniej mamy silniejszego spela e tym lepiej ownimy:)


GRANIE:
No i tu się zaczyna ta najlepsza część poradnika. Zapamiętajcie sobie, że evelynn to jest asasyn i pod żadnym pozorem nie zaczynamy teamfighta ani akcji na stronie!
EARLY GAME = jak wiadomo, większość czempionów jest bezużyteczna później, jeśli nie ma odpowiedniej ilości fragów. W myśl tej zasady (jest to przykre, ale cóż poradzę) staramy się podkraść ze 3 fragi na początku (jeśli nie możemy zgarnąć fraga, to staramy się choćby o asystę, zawsze to 150 golda więcej!). Jak wyżej napisałem nie wchodzimy do walki pierwsi, ale staramy się wejść jak najszybciej. Staramy się fokusować zawsze tego najłatwiejszego do zabicia (mam na myśli innych asasynów i magów). Dobrym sposobem na kradzież fraga jest nie zużywać e zaraz po wyjściu z niewidzialności, ale zachować do momentu odpowiedniego na ksa. Później to już nie robi wielkiej różnicy. Wspomagamy się oczywiście exhaustem i ghostem (nie tylko w momentach ataku ale i też obrony:P). W szczególności uważamy na wardy, oracle są zbyt kosztowne na ten poziom gry, choć zdarzają się wyjątki:).
MID GAME = tu nastaje czas na ganki. jesli mamy mejaji to jest nam obojętne, kto zgarnie fraga. Ważne, żeby gank był udany. Trzeba uważać na wardy tak jak w early game, mogą się zaczynać pojawiać oracle(tych przeciwników staramy się wyeliminować najszybciej, po pewnym czasie im sie znudzi.).
LATE GAME = tu się zaczyna zabawa w teamfighty i utrudnienia dla nas. Z początku wybieramy przeciwnika, najczęściej to ma być mag i czekamy w krzakach bądź na niewidoku. Oracle najczęściej mają tanki, więc trzymamy się z tyłu z dala od oracle ownera. Jeśli któryś z magów ma oracle to nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego to jego focusujemy pierwszego. W czasie teamfightu czekamy, aż większość stunów i wysokocooldownowych speli zostanie zużyta i przypuszczamy atak. Exhausta zostawiamy albo na nasz cel, albo na uporczywego fightera, który na nas czeka. Gdy wchodzimy do walki mamy włączone ulti, dodatkowo można ghosta, aczkolwiek nie musi być, zależne od sytuacji (tego zostawiamy do ucieczek lub ekstremalnych pogoni). Jeśli wyeliminowaliśmy cel wybieramy jedną z dwóch następujących akcji:
1) wchodzimy ponownie w stealta, oglądamy rozwój sytuacji fightu, pomagamy teamowi lub się wycofujemy jeśli przegrywamy.
2) zamiast przechodzić w niewidoczność od razu pomagamy teamowi w walce (ta opcja przeważa, jeśli wygrywacie teamfighta).
Cała filozofia polega na tym, żeby zaatakować jak najszybciej,w jak najlepszym momencie i jak najszybciej zbiec z widoku. Podczas całej gry w miarę możliwości siedzimy albo w krzakach albo na niewidoku, gdyż to zwiększa niepewność przeciwników i daje nam bezcenny element zaskoczenia. Pamiętajcie także, że za każdego czempiona przeciwników, którego zaatakujecie, a ten zginie w ciągu 10 sekund po tym ataku, zostajecie uleczeni. To nie raz pozwoli wam przeżyć i przetrwać.

No to chyba na tyle, z pewnością wielu z Was napisze tu info, że nic nowego nie napisałem ani nie wniosłem, ale lepszy rydz niż nic. Może znajdzie się taki, którego oświecę. Jeśli macie jakieś pytania, piszcie. Jeśli macie sugestie, piszcie. Jeśli z czymś się nie zgadzacie, piszcie. Jeśli idziecie na piwo, piszcie :P.

Gdyby czegoś brakowało to dajcie znać i uzupełnię. Z góry dziękuję za lekturę i pozdrawiam! :)

#2 xleo

xleo
 • Użytkownik
 • 69 postów

Napisano 09 September 2010 - 00:23

EARLY GAME = jak wiadomo, większość czempionów jest bezużyteczna później, jeśli nie ma odpowiedniej ilości fragów. W myśl tej zasady (jest to przykre, ale cóż poradzę) staramy się podkraść ze 3 fragi na początku


Dobrym sposobem na kradzież fraga jest nie zużywać e zaraz po wyjściu z niewidzialności, ale zachować do momentu odpowiedniego na ksa


Padłem na ryj xDDDDD
Dołączona grafika
[60%] el bandito

#3 Padaka

Padaka
 • Użytkownik
 • 277 postów

Napisano 09 September 2010 - 00:29

Dobrze wykonany poradnik. Przydałby się jakiś filmik, obrazki.

Mimo wszystko mój posiadałby tylko jedno zdanie: 'Graj innym bohaterem'.

#4 Nehem

Nehem
 • Użytkownik
 • 3 postów

Napisano 09 September 2010 - 03:07

imo głupota... ewelinę tak jak np koga należy robić na hybryde żeby nie marnować potencjału tej postaci...

Aktywacja- Gdy w pobliżu Evelynn zginie czempion z przeciwnej drużyny

info odnosnie ulti: jeśli obojętnie ktoś zginie z przeciwnego teamu na mapie (global effect) to ewelina może użyć swojego ulti a nie jak ktoś zginie w pobliżu...

podsumowanie myśli: mi do tej pory nie chce się napisać poradnika do jednej z kilku postaci jakimi gram... więc wielki plus dla Rycerza że poświęcił swój czas i zechciał przybliżyć tą postać tym co uważają ewelinę za pomyłkę w grze...


[edit]
... zapomniałem dodać male info co nie jest wspomniane w poradniku... jeśli ze skila W wyjdziemy za pomocą Q to wtedy 2 wrogów dostaje stuna a nie jeden...

#5 Amis

Amis
 • Użytkownik
 • 53 postów

Napisano 09 September 2010 - 05:55

Pomijając fakt do jakiej postaci jest to poradnik ten poradnik nie jest taki zły, dodaj obrazki a będzie lepszy.
Dołączona grafika

#6 Pistek

Pistek
 • Użytkownik
 • 104 postów

Napisano 09 September 2010 - 06:33

Kupiłem sobie kiedys eve i grało mi się nią bardzo przyjemnie. Widzialem tez kilku innych eve ktorzy skladali same sunfire capy. Twoj build itemow jest bdb lecz ja zrobiłbym tak:

-początek: butki 1 + full potow na hp
-wracamy do miasta i kupujemy albo sorcki albo mobilitki poniewaz eve musi szybko po lane biegac
-nastepnie skladamy majeja poniewaz bedziesz mial duzo fragow i asyst.
-w tym momenci zlozył bym Deathfire Graspgdyz ma świetnego activa. jak wiemy eve podchodzi do wrogiego chempa, atakuje z E a potem z activa Deathfire Grasp i podbija z Q. Swietne połaczenie, a dodatkowy atak z abi item sie nam przyda
-nastepnie składamy licha

#7 myshka

myshka

  SIUSIAK!

 • Użytkownik
 • 136 postów

Napisano 09 September 2010 - 06:38

W tym poradniku podkreśliłeś właśnie, że evelynn to bezużyteczna postać, która tylko osłabia drużynę, podpier#$%kradnąc fragi. :l Nie raz spotkałam już "pr0" ewelinki, święcie przekonane, że potrafią grać tą postacią. Najczęściej ich staty są mocno na minusie (; Jedyną zaletą jaką widzę w tej postaci, to gonienie przeciwników z 10hp~, których nikt z teamu nie może dogonić.
Poradnik ładnie opisany, pozdrawiam. ;p

#8 Esill

Esill
 • Użytkownik
 • 20 postów

Napisano 09 September 2010 - 06:51

Pomijasz hate spike? Kk.

Ghost i exchaust to nie jedyny, słuszny zestaw.

Nic nie napisałeś o stunie.

W twoim "poradniku" dość jasno napisałeś, że Eve to postać jedynie do ks, bo przez większość tf siedzi na invisie i czeka na killa. Więc w prawdę mówiąc część gry jest 4v5, abyś zgarnął killa.

#9 Rycerz

Rycerz
 • Użytkownik
 • 18 postów

Napisano 09 September 2010 - 07:51

imo głupota... ewelinę tak jak np koga należy robić na hybryde żeby nie marnować potencjału tej postaci...

Aktywacja- Gdy w pobliżu Evelynn zginie czempion z przeciwnej drużyny

info odnosnie ulti: jeśli obojętnie ktoś zginie z przeciwnego teamu na mapie (global effect) to ewelina może użyć swojego ulti a nie jak ktoś zginie w pobliżu...

podsumowanie myśli: mi do tej pory nie chce się napisać poradnika do jednej z kilku postaci jakimi gram... więc wielki plus dla Rycerza że poświęcił swój czas i zechciał przybliżyć tą postać tym co uważają ewelinę za pomyłkę w grze...


[edit]
... zapomniałem dodać male info co nie jest wspomniane w poradniku... jeśli ze skila W wyjdziemy za pomocą Q to wtedy 2 wrogów dostaje stuna a nie jeden...


Dzięki, pisałem to późno w nocy i wyleciało mi parę rzeczy, ale uzupełnię to jak najszybciej. :) 

Pomijając fakt do jakiej postaci jest to poradnik ten poradnik nie jest taki zły, dodaj obrazki a będzie lepszy.


Sorki, nie jestem jeszcze aż tak wprawiony a jak wspomniałem wcześniej, pisałem go późno i już mi się nie chciało. :P 

Pomijasz hate spike? Kk.

Ghost i exchaust to nie jedyny, słuszny zestaw.

Nic nie napisałeś o stunie.

W twoim "poradniku" dość jasno napisałeś, że Eve to postać jedynie do ks, bo przez większość tf siedzi na invisie i czeka na killa. Więc w prawdę mówiąc część gry jest 4v5, abyś zgarnął killa.


No tak, ale ilu asasynów musi ksować, żeby coś znaczyć? I jeszcze pisałem o elemencie zaskoczenia, to też jest ważne, więc dlatego radziłem siedzieć w krzakach. Oczywiście można sobie klepać kase na minionkach, chociaż nie wydaje mi się to aż tak sensowne. 

EARLY GAME = jak wiadomo, większość czempionów jest bezużyteczna później, jeśli nie ma odpowiedniej ilości fragów. W myśl tej zasady (jest to przykre, ale cóż poradzę) staramy się podkraść ze 3 fragi na początku


Dobrym sposobem na kradzież fraga jest nie zużywać e zaraz po wyjściu z niewidzialności, ale zachować do momentu odpowiedniego na ksa


Padłem na ryj xDDDDD


Coś nie tak? Bo nie zrozumiałem aluzji. Przeczytaj jeszcze raz to co ja napisałem i potem co Ty i może zrobi ci się głupio (przynajmniej powinno). Za jakość wypowiedzi, języka przepraszam, byłem zmęczony a chodziło mi o konkretne przekazanie treści. 

Kupiłem sobie kiedys eve i grało mi się nią bardzo przyjemnie. Widzialem tez kilku innych eve ktorzy skladali same sunfire capy. Twoj build itemow jest bdb lecz ja zrobiłbym tak:

-początek: butki 1 + full potow na hp
-wracamy do miasta i kupujemy albo sorcki albo mobilitki poniewaz eve musi szybko po lane biegac
-nastepnie skladamy majeja poniewaz bedziesz mial duzo fragow i asyst.
-w tym momenci zlozył bym Deathfire Graspgdyz ma świetnego activa. jak wiemy eve podchodzi do wrogiego chempa, atakuje z E a potem z activa Deathfire Grasp i podbija z Q. Swietne połaczenie, a dodatkowy atak z abi item sie nam przyda
-nastepnie składamy lichaJak wspomniałem wcześniej w poradniku, co kupisz nie jest ważne, byle pierwszy był sheen, i reszta na ap. To co ja podałem to mój osobisty build, mnie się nim dobrze gra, a jeśli ktoś woli inny to ja nie mam nic przeciwko.:)

A wracając do sprawy speli użytkownika, to też jest oczywiście mój osobisty rozkład, bo te spele nie tylko przydają mi się do zabicia kogoś, ale także ulepszają mechanizm ucieczki. Ten temat również rozwinę, ale to jak wrócę z budy. :) :P

#10 Sauronus

Sauronus

  Brouronus

 • Zasłużony
 • 1688 postów

Napisano 09 September 2010 - 09:15

Runy: (...) natomiast cała reszta odpada.

Bo? Bo tak mówisz?

Zacznijmy od wiadomości, że Evelynn to asasyn, który bazuje na ability power

A chwilę wcześniej

Masteries:
Tu standardowo jak dla większości magów 9/0/21 z głównym wskazaniem na 15% magic penetration i 3% bonusowej szybkości ruchu.

Jak dla mnie Assasin powinien zabijać jak najszybciej, czyli +5% dmg jak najbardziej. Znowu brak argumentacji.

Zacznijmy od wiadomości, że Evelynn to asasyn, który bazuje na ability power, więc wybijcie sobie z głowy crity, dmg i całą resztę speed ataków, bo nieraz zdarzyło mi się spotkać takie buildy.

+100% AS z ulti aż prosi o bloodrazory. Nie słyszysz jak krzyczy? Dajcie bloodrazory! Daaajcie je mi!

No i w poradniku ładnie opisałeś jak bardzo Evelynn jest do bani, bo podczas teamfightu siedzi w krzakach i "czeka na dogodny moment", gdy team przyjmie na siebie całe uderzenie, żeby wejść i dobić lub nie wejść wcale, bo 5 gości zmasakrowało tamtych 4. Mówisz, ze każdy assasin tak robi, ale to nie prawda. Akali wchodzi chwilę po tanku, ściąga carry i znika w chmurze dymu. Shaco wskakuje chwilę po tanku, ściąga carry, rzuca klauna i przez sekundę mass feara może się zmyć. Twitch w ogóle nie podchodzi do przeciwników, tylko odpala ulti z 1.1k zasięgu i po sprawie. Kassadin wskakuje, wypluwa się z combo i wyskakuje. Żaden inny assasin nie siedzi w krzakach przez 3/4 teamfightu.

Naprawdę przykro mi, gdy przeciwnym w teamie jest Evelynn i muszę patrzeć, jak gość na linii gra 1v2 bez przewagi expa. Dlatego Eve powinna biegać po lesie, co ułatwia jej pasyw (do niczego innego się nie nadaje). Do tego element zaskoczenia, o którym piszesz, będzie większy i zdobędzie coś złota BEZ konieczności pokradania fragów.

People are passionate just because they care.

Sometimes we forget that we could be perceived as these dudes that have this powerful voice, because we don't see ourselves that way.


#11 Morowy

Morowy
 • Użytkownik
 • 234 postów

Napisano 09 September 2010 - 09:34

EARLY GAME = jak wiadomo, większość czempionów jest bezużyteczna później, jeśli nie ma odpowiedniej ilości fragów. W myśl tej zasady (jest to przykre, ale cóż poradzę) staramy się podkraść ze 3 fragi na początku


Dobrym sposobem na kradzież fraga jest nie zużywać e zaraz po wyjściu z niewidzialności, ale zachować do momentu odpowiedniego na ksa


Padłem na ryj xDDDDD


Co w tym takiego zabawnego?

#12 Rycerz

Rycerz
 • Użytkownik
 • 18 postów

Napisano 09 September 2010 - 10:23

Na co Ci 5% dodatkowego damage jak bedziesz wolniejszy i nie bedziesz miec zbyt wiele czasu na wykorzystanie? Poza tym jesli chodzi o mechanizmy ucieczki to tu nawet nie masz co tu komentowac, ulti zdaje lepiej test niz cala reszta. Twitch dostaje stuna i jest bezuzyteczny bo po tym cala reszta przeciwnikow fokusuje go i nie ma jak uciec. Z kasa jest inna historia. A bloodyrejzery sa glownie na tankcrasherow. A jesli nie podobaja Ci sie moje runy to kup te, ktore zwiekszaja maksymalna energie dla ninja, bedziesz wymiatac.

#13 Sauronus

Sauronus

  Brouronus

 • Zasłużony
 • 1688 postów

Napisano 09 September 2010 - 11:07

A jesli nie podobaja Ci sie moje runy to kup te, ktore zwiekszaja maksymalna energie dla ninja, bedziesz wymiatac.

Dobra stary, widzę że masz się za bossa, który poza "ja tak mówię, a jak się nie podoba, to nara" nie zna innych argumentów, więc nara. Miłego siedzenia w krzakach.

People are passionate just because they care.

Sometimes we forget that we could be perceived as these dudes that have this powerful voice, because we don't see ourselves that way.


#14 dyniasty

dyniasty
 • Użytkownik
 • 4 postów

Napisano 09 September 2010 - 11:56

Oj Sauronus nie strzelaj foszka na kolege. Fakt, malo argumentow przesdstawil w poradniku ale to nie powod na fochanie sie. Tak czy siak bloodrazory na eve? :D nawet jakby ulti dawalo miliard AS to sluzy ono jedynie do zwiekszenia szybkosci postaci i heala po killu ;) AP AP AP AP AP AP... ta pani z hybrydy NIC nie ma... Ewentualnie jak komus sie nudzi niech sobie zbuduje 5 sunfire'ow ;)


Mi sie ve gralo dobrze, ale na 1 lvlach :P to byla moja 1 postac ktora kupilem nie wiedzac praktycznie nic o grze... teraz czekam co z nia zrobi Riot bo podobno champ ma byc przebudowany tak by stal sie w koncu do czegos uzyteczny :)
Dołączona grafika

#15 Gość_Takeda71_*

Gość_Takeda71_*
 • Gość

Napisano 09 September 2010 - 14:37

No tak, ale ilu asasynów musi ksować, żeby coś znaczyć? I jeszcze pisałem o elemencie zaskoczenia, to też jest ważne, więc dlatego radziłem siedzieć w krzakach. Oczywiście można sobie klepać kase na minionkach, chociaż nie wydaje mi się to aż tak sensowne.

Wlasnie problem w tym ze assasyni nie musza ksowac,
np taka akali, shaco etc.


po raz 4939482389758325748504785349653495375639573465973465348975634875 - Evelynn jest do dupy ^

#16 Rycerz

Rycerz
 • Użytkownik
 • 18 postów

Napisano 09 September 2010 - 14:47

Tak nawiązując do kolegi Sauronusa, to jeśli będziesz miał takie podejście do evki, to na pewno sam z niej wiele nie wyciśniesz i teksty typu "Bo? Bo tak mówisz" są głupie. BO NAPISAŁEM PORADNIK I TAK RADZĘ. Jak na użytkownika 4 gwiazdeczkowego nie pokazałeś klasy. Oczywiście muszą istnieć autorytety, którym zawsze coś nie będzie pasować. Ja dalej będę święcie przekonany, że evelynn jest użytecznym czempionem, chociaż uważam też, że poważna przebudowa jest jak najbardziej wskazana.

#17 Dzerald

Dzerald
 • Użytkownik
 • 24 postów

Napisano 09 September 2010 - 14:51

Evelynn jest przydatna w miarę tylko przy ogarniętym teamie, który ściągnie ludzi z oraclem, a ona wtedy będzie mogła wejść i pokazać klasę. Ma ogromną przewagę w early game, dlatego pierwszym itemem powinny być shoes of mobility, i szybki nawet ks ludzi, aby tylko pchać wieże. Jeżeli early będzie kiepskie, a Evelynn nie zdobędzie kilku fragów, to w mid/late staje się bezużyteczna, i czasem może porobić za chodzącego i stunującego warda, który daje free gold dla przeciwników ^^

#18 xShey

xShey
 • Użytkownik
 • 277 postów

Napisano 09 September 2010 - 14:53

Ona nie jest do dupy, bo na swoim elo w normal game'ach(prawie 600 winów) ludzie daja mi grac normalnie, a moje prosby kierowane do druzyny sa odbierane pozytywnie, i jesli tank ma oracla, to na niego idzie focus, bo jesli on padnie, to wiekszosc squishy mi uda(lub druzynie) sie zabic. Jak wiadomo tank zawsze sie wysuwa, no to ciach go i po oracle. Jesli ktos stawia na linie warda, to ja zmieniam linie lub nie wracam na nia wcale w ciagu kilku min(czyli czas trwania warda, 3,5min chyba, czy 3min) i jungluje dalej. Lacze jungle+linie, jakis gank na midzie itd.
Ja nia tak duzo nie ksuje, bo jesli nie ma oracle u enemy to inicjuje walke razem z tankiem, a jesli jest to opisalem sytuacje

Trzeba pamietac o wardach, jesli ktos go stawia, po kilku min zniknie, a my w tym czasie mozemy grac defensywnie, isc gankowac albo junglowac.
WY wszyscy skazujecie eve od razu na przegrana jesli ktos ma oracle. Eva bedzie tak dobra jak jej team, a nie team tak jak dobra jest eva.
Jesli eva ma nizszy lvl, ginie w jungli, feeduje no to nie umie grac albo po prostu ma gorszy dzien.

Ja jak zagralem pierwszy raz Katarina to pomyslalem, ze to najslabszy champion w grze, nie udalo mi sie nia ani razu uzyc ulti, bo nie wiedzialem jak, byla po prostu zalosna, a potem(dzieki Ivanowi) zmienilem zdanie, bo zdobylem dobry build i zaczynala sie zabawa. Z eve jest tak samo, nie jest juz taka slaba jak byla, i moze dostanie jakiegos boosta?
Jesli dostanie boosta, okaze sie ze wszyscy ja kochaja, a ona taka slaba nie jest, bede to powtarzac zawsze ;d

Eva potrzebuje kogos, kto skuma co ona potrafi zrobic. (czyli wejdzie, moze zabije albo zada spore obrazenia, odejdzie i za chwilke znow przyjdzie)

Poradnik sam w sobie jest żałosny >.<
Już ja bym napisał lepszy, ale tego nie zrobie, bo zrobi sie 50 stron flame jaka on jest slaba.

#19 Tarvil

Tarvil
 • Użytkownik
 • 65 postów

Napisano 09 September 2010 - 14:55

Od rozmów o Eve są inne tematy ludzie, tutaj build komentujemy ;).

Pododawaj obowiązkowo obrazki wszystkich skilli, przedmiotów, walnij nagłówek z artem evki (tym chińskim najlepiej ;)). Trochę surowo to wszystko wygląda.

#20 Tomahawk

Tomahawk
 • Użytkownik
 • 551 postów

Napisano 09 September 2010 - 15:08

AP Eve ssie. Ulti z którego nawalasz po 10 czyli bezużyteczny, skill Q który wśród creepów nie działa, stun który się kończy wraz z oracle i skill E który jest nie najgorszy, ale zdecydowanie zbyt mały range jak na takiego papiera. Kompletnie bezużyteczna na teamfightach. Poradnik w porządku, ale zachęcanie ludzi do kompletnie bezużytecznej rzeczy dla teamu jak ks, zrobienie się na build przy którym jest się chodzącym FB i takim papierem jakiego świat nie widział?

#21 bubel75

bubel75

  Ginden Fan

 • Użytkownik
 • 357 postów

Napisano 09 September 2010 - 15:31

Eva ma stuna dmg wiec nie jest taka zla :P

Czaru to bardzo dobry mid, który po prostu przerastą swoją drużynę umiejętnościami, coś jak oce, tylko, że na odwrót.


#22 sopcast

sopcast
 • Użytkownik
 • 417 postów

Napisano 09 September 2010 - 16:56

ma jedną zaletę: ludzie kupują oracle przez co tracą golda który można wykorzystać na polepszanie AP AD itd. czyli po prostu zmusza ludzi do wywalenia golda. Broń boże mieć jeszcze 3-4 deady, to wtedy jest 1200-1600 G w dupci

#23 xleo

xleo
 • Użytkownik
 • 69 postów

Napisano 09 September 2010 - 17:07

Co śmiesznego? Zupełnie nic. Ale do poradników tego typu zwykle sięgają ludzie, którzy chcą sie czegoś nauczyć/dowiedzieć. I jak gracz doświadczony radzi im, żeby czekaly z castem Ravage, aż wejdzie opcja ks, bo inaczej nie będą nic znaczyły w late game, to gdybym nosił nóż w kieszeni, to by mi sie otworzył. Eve i tak nie będzie znaczyła nic w Late Game, a owy frag potrzebny jest każdemu carry BARDZIEJ niż Eve. Ale to nie wszystko. Wejdz na gre z randomami, którzy też będą czekali z czarami do ks, to zobaczysz what's my point.

Nie będę pisał, że poradnik jest dobry, bo nie (imho) jest. Nie będę pisał, że jest zły, bo sam nigdy lepszego nie zrobiłem. Przed pisaniem następnego po prostu dłużej sie zastanów, i pamiętaj kto jest Twoim targetem. Dwa słowa - Dydaktyzm i Moralizatorstwo!

No offence :)
Dołączona grafika
[60%] el bandito

#24 slawkow68

slawkow68
 • Użytkownik
 • 0 postów

Napisano 09 September 2010 - 17:08

w jednej z ostatnich gier (random que) trafilo mi się dwóch idiotów na jednej linii, którzy nie wiem jakim cudem wyfeedowali Eve do niesamowitości (600+ap) itemy mialą podobne tylko archangel staff nie zlozyla (w zamian drugi zhynoas). Przy takim feedzie byla w stanie na combosa polozyc mojego koga robionego pod ad/crtchance, wiec prawie lost byl, jednak jak 3 osoby w teamie zlozyly banshee veil to biedna eve nie zdobyla juz zadnego fraga mimo max build jaki miala. Nawet nie byla potrzebna mi aura z banshee veila, sam boost do hp/m res powodowal ze eve nie sciagala mnie na combosa. Jak eve nie sciagala na combosa to nie sciagala w ogole, tylko odliczala sobie kilkadziesiat sekund. Eve jest dobra, jak jest chociaz troszke wyfeedowana i w przeciwnym teamie są mega papiery, bez zadnego boostu do hp/m res albo idioci, w przeciwnym razie bezuteczna jest.

na low elo smiesznym buildem jest tez sunfire cape, tu w wdyaniu twitcha lecz zasada ta sama http://img697.images...us/i/hihib.png/

#25 Gość_Takeda71_*

Gość_Takeda71_*
 • Gość

Napisano 09 September 2010 - 17:34

ma jedną zaletę: ludzie kupują oracle przez co tracą golda który można wykorzystać na polepszanie AP AD itd. czyli po prostu zmusza ludzi do wywalenia golda. Broń boże mieć jeszcze 3-4 deady, to wtedy jest 1200-1600 G w dupci


Gold zwraca sie z nawaizka przy zabiciu Evy, pzoatym ward kosztuje 150g = jakeis 5-10 minionow ^

#26 Smetny

Smetny

  Człowiek Stream

 • Użytkownik
 • 195 postów

Napisano 09 September 2010 - 19:11

Jemu chodziło o oracle elixir, który kosztuje 400g Takeda :)

Skrzyneczka pomocy - coś nie działa? Klik, nie gryzie.


#27 Rycerz

Rycerz
 • Użytkownik
 • 18 postów

Napisano 09 September 2010 - 22:08

Co śmiesznego? Zupełnie nic. Ale do poradników tego typu zwykle sięgają ludzie, którzy chcą sie czegoś nauczyć/dowiedzieć. I jak gracz doświadczony radzi im, żeby czekaly z castem Ravage, aż wejdzie opcja ks, bo inaczej nie będą nic znaczyły w late game, to gdybym nosił nóż w kieszeni, to by mi sie otworzył. Eve i tak nie będzie znaczyła nic w Late Game, a owy frag potrzebny jest każdemu carry BARDZIEJ niż Eve. Ale to nie wszystko. Wejdz na gre z randomami, którzy też będą czekali z czarami do ks, to zobaczysz what's my point.

Nie będę pisał, że poradnik jest dobry, bo nie (imho) jest. Nie będę pisał, że jest zły, bo sam nigdy lepszego nie zrobiłem. Przed pisaniem następnego po prostu dłużej sie zastanów, i pamiętaj kto jest Twoim targetem. Dwa słowa - Dydaktyzm i Moralizatorstwo!

No offence :)


Ja nigdy nie miałem problemów z ksami, a nawet głupia asysta jest zadowalająca dla moich stacków (mam na myśli mejai). A co do late game to się mylisz, dobrze prowadzona evelynn jest nie do zatrzymania(jeśli miałeś na myśli same spele to tutaj się zgodzę, ale z lich bane jest po prostu sieczka) :)
Nawiązując do tematów oracle i wardów no to oczywiście istnieje pewne ryzyko, że ktoś nas zobaczy, że w teamie ktoś na pewno będzie mieć oracle (najczęściej tanki), ale to nie jest totalna przeszkoda. Ulti evelyn pozwala nam dość szybko wejść do walki, a zasięg widoczności, który zapewnia nam oracle jest też sporo ograniczony.
Wracając jeszcze do tematu ksów, widzieliście kiedyś twitcha, który wymiatał na samych asystach? Jak myślicie, dlaczego Riot dał mu expunge? Damage zwiększa się z każdym następnym atakiem, aż się prosi, żeby ten spel nazwać mianem ks spela, i jakoś nikt nie ma nic przeciwko temu, tutaj też Ci się nóż otwiera w kieszeni xleo? Wybacz, ale są championy, które są przeznaczone do zbierania asyst, i są przeznaczone do zbierania fragów, tak riot zaprojektował tą grę i taka działa w niej fizyka. I nie rozumiem, dlaczego jest takie zdziwienie o wspomnieniu ksowania. Inny świetny przykład - Karthus. Sami się wkopujecie ludzie, ksować każdy może, ale evka nie. Dobre. :D

#28 Vallarr

Vallarr
 • Użytkownik
 • 1 postów

Napisano 09 September 2010 - 22:36

Twitch to carry i KSowanie nim jest zawsze wskazane, natomiast KSowanie evelinka, zatrzymujac jedynego skilla, ktory moze pomoc (dmg + debuff) to szczyt... kazdemu przyda sie kasa, ale jednym bardziej, innym mniej. Kogokolwiek bym nie mial w druzynie, to wole, by frag szedl dla niego, a nie eve, bo nawet wyfarmiona w late nic mi w teamfighcie nie pomoze.
Dołączona grafika

#29 Rycerz

Rycerz
 • Użytkownik
 • 18 postów

Napisano 09 September 2010 - 22:41

Twitch to carry i KSowanie nim jest zawsze wskazane, natomiast KSowanie evelinka, zatrzymujac jedynego skilla, ktory moze pomoc (dmg + debuff) to szczyt... kazdemu przyda sie kasa, ale jednym bardziej, innym mniej. Kogokolwiek bym nie mial w druzynie, to wole, by frag szedl dla niego, a nie eve, bo nawet wyfarmiona w late nic mi w teamfighcie nie pomoze.


No tak, sami odpowiadacie sobie na pytania dlaczego evka jest do dupy. Jak jej nie dajecie fragów, a wolicie (jak to wspomniałeś dać wszystkim innym niż jej) sorace, to co się dziwicie, że ona potem nie ma dmg jak trzeba i jest nieprzydatna?
O tym samym wcześniej wspominałem, są postacie, które muszą mieć fragi, i są postacie, które jadą na asystach. Tylko, że nikt nie uważa, że evka powinna zaliczać się do tych pierwszych.

#30 ProXy

ProXy

  WIELKI MISZCZ HEJTERUW

 • Użytkownik
 • 202 postów

Napisano 09 September 2010 - 22:45

No tak, sami odpowiadacie sobie na pytania dlaczego evka jest do dupy. Jak jej nie dajecie fragów, a wolicie (jak to wspomniałeś dać wszystkim innym niż jej) sorace, to co się dziwicie, że ona potem nie ma dmg jak trzeba i jest nieprzydatna?

Pewnie to ja już Sorakę wolę, niech kupi nową aurę albo mnie leczy za więcej hp, a co tam, co do poradnika Eve właśnie powinno się jechać imo też pod as, głównie ze względu na ulti i spam Q, czemu mam sobie to z głowy wybić... A najlepiej to wziąć jakiegoś normalnego carry...

#31 Move

Move
 • Użytkownik
 • 577 postów

Napisano 09 September 2010 - 22:49

Jezeli w early przeciwnik kupi warda, mozesz zapomniec o fragach. Zostaje Ci jedynie stanie pod turretem 4min az ward padnie. Mozesz isc na inny lane, ale jezeli tam tez ward bedzie to masz pecha. Jezeli tank kupi oracla to tez masz przekichane, dostaniesz stuna i widzisz swiat na szaro.
Nie wiem po jakiego kija piszecie o Twitchu, Twitch jest napewno lepszy od Eveliny. On przynajmniej nie polega tylko na Stealthcie tak jak Eve.

#32 Rycerz

Rycerz
 • Użytkownik
 • 18 postów

Napisano 09 September 2010 - 23:07

No tak, sami odpowiadacie sobie na pytania dlaczego evka jest do dupy. Jak jej nie dajecie fragów, a wolicie (jak to wspomniałeś dać wszystkim innym niż jej) sorace, to co się dziwicie, że ona potem nie ma dmg jak trzeba i jest nieprzydatna?

Pewnie to ja już Sorakę wolę, niech kupi nową aurę albo mnie leczy za więcej hp, a co tam, co do poradnika Eve właśnie powinno się jechać imo też pod as, głównie ze względu na ulti i spam Q, czemu mam sobie to z głowy wybić... A najlepiej to wziąć jakiegoś normalnego carry...


Sheen ma cooldown, samo ulti wystarcza. A do spamu q nie potrzebujesz att speeda. 

Jezeli w early przeciwnik kupi warda, mozesz zapomniec o fragach. Zostaje Ci jedynie stanie pod turretem 4min az ward padnie. Mozesz isc na inny lane, ale jezeli tam tez ward bedzie to masz pecha. Jezeli tank kupi oracla to tez masz przekichane, dostaniesz stuna i widzisz swiat na szaro.
Nie wiem po jakiego kija piszecie o Twitchu, Twitch jest napewno lepszy od Eveliny. On przynajmniej nie polega tylko na Stealthcie tak jak Eve.


No jeśli grałeś evelynn i mijałeś obok siebie przeciwnego tanka, który miał oracle i padałeś, to się nie dziw. Gdzie jest jakaś pomysłowość, oczywiście, że nie lecisz z frontu, tylko od tylca. A co do wardów, to nigdy nie spotkałem się, żeby na każdym lanie był takowy. I oczywiście, twitch w ogóle nie polega na niewidce, po co mu ona, ma tyle hp , że lajtem tankuje wieże w early game. A samo słowo "napewno" już potwierdza w Tobie pewną dozę niepewności.

#33 Vallarr

Vallarr
 • Użytkownik
 • 1 postów

Napisano 09 September 2010 - 23:13

No tak, sami odpowiadacie sobie na pytania dlaczego evka jest do dupy. Jak jej nie dajecie fragów, a wolicie (jak to wspomniałeś dać wszystkim innym niż jej) sorace, to co się dziwicie, że ona potem nie ma dmg jak trzeba i jest nieprzydatna?
O tym samym wcześniej wspominałem, są postacie, które muszą mieć fragi, i są postacie, które jadą na asystach. Tylko, że nikt nie uważa, że evka powinna zaliczać się do tych pierwszych.


Nie zrozumiales. Evka, nawet ostro nafarmiona, nie spelnia zadnej roli w druzynie w teamfightach. Nie nadaje sie na antycarry (jak Poppy czy Akali) bo do wrogiego carry sie nie dostanie. Nie nadaje sie na carry, bo jest kaczuszkowatym melee. Nie nadaje sie na support, na tanka, nawet na DD sie nie nadaje, bo proponujesz czekac z jedynym sensownym skillem na KSa.

Twoj poradnik zacheca do przeczekania kluczowej czesci teamfightu - wlasnie wtedy leca spelle i stuny. W tym czasie team musi walczyc 4vs5. Potem ty radosnie wbijasz na maga, ktory zabil lub ostro pokaleczyl twoj team, byc moze lapiesz fraga, byc moze nie... i znikasz w niewidce, przygladajac sie jak reszta walczy!
Wlasnie takich eve nienawidze - team walczy 4vs5, obrywa ostro, eve czai sie z boku, daleko i sie przyglada, potem wbija na maga, ktory sie wycofal (nie bierze juz udzialu w TF) ma czary na CD i pol hp, lapie fraga i znika, team dalej walczy w oslabieniu.

Twoja taktyka prowadzi byc moze do dobrych statystyk k/d, ale do fatalnych w/l. Takie eve potem bluzgaja na noob team, bo ma sporo fragow, ale nie zauwaza faktu, ze jedyne, co w grze zrobila, to early KS, mid game KS i late game KS, dobijanie uciekajacych nie ma znaczenia juz PO teamfighcie, w ktorym dostaliscie w tylek i pada wieza - a Eve nie obroni wiezy w late.

Wszystko - nawet slabiutka soraka - pomoze mi w teamfighcie bardziej niz Eve, dlatego nie dziw sie, ze gdybym mial wybor, to wolalbym oddac killa sorace niz eve. Kazdy potrzebuje golda, ale KS przez eve to gold stracony dla druzyny imho.
Dołączona grafika

#34 Rycerz

Rycerz
 • Użytkownik
 • 18 postów

Napisano 09 September 2010 - 23:23

No tak, sami odpowiadacie sobie na pytania dlaczego evka jest do dupy. Jak jej nie dajecie fragów, a wolicie (jak to wspomniałeś dać wszystkim innym niż jej) sorace, to co się dziwicie, że ona potem nie ma dmg jak trzeba i jest nieprzydatna?
O tym samym wcześniej wspominałem, są postacie, które muszą mieć fragi, i są postacie, które jadą na asystach. Tylko, że nikt nie uważa, że evka powinna zaliczać się do tych pierwszych.


Nie zrozumiales. Evka, nawet ostro nafarmiona, nie spelnia zadnej roli w druzynie w teamfightach. Nie nadaje sie na antycarry (jak Poppy czy Akali) bo do wrogiego carry sie nie dostanie. Nie nadaje sie na carry, bo jest kaczuszkowatym melee. Nie nadaje sie na support, na tanka, nawet na DD sie nie nadaje, bo proponujesz czekac z jedynym sensownym skillem na KSa.

Twoj poradnik zacheca do przeczekania kluczowej czesci teamfightu - wlasnie wtedy leca spelle i stuny. W tym czasie team musi walczyc 4vs5. Potem ty radosnie wbijasz na maga, ktory zabil lub ostro pokaleczyl twoj team, byc moze lapiesz fraga, byc moze nie... i znikasz w niewidce, przygladajac sie jak reszta walczy!
Wlasnie takich eve nienawidze - team walczy 4vs5, obrywa ostro, eve czai sie z boku, daleko i sie przyglada, potem wbija na maga, ktory sie wycofal (nie bierze juz udzialu w TF) ma czary na CD i pol hp, lapie fraga i znika, team dalej walczy w oslabieniu.

Twoja taktyka prowadzi byc moze do dobrych statystyk k/d, ale do fatalnych w/l. Takie eve potem bluzgaja na noob team, bo ma sporo fragow, ale nie zauwaza faktu, ze jedyne, co w grze zrobila, to early KS, mid game KS i late game KS, dobijanie uciekajacych nie ma znaczenia juz PO teamfighcie, w ktorym dostaliscie w tylek i pada wieza - a Eve nie obroni wiezy w late.

Wszystko - nawet slabiutka soraka - pomoze mi w teamfighcie bardziej niz Eve, dlatego nie dziw sie, ze gdybym mial wybor, to wolalbym oddac killa sorace niz eve. Kazdy potrzebuje golda, ale KS przez eve to gold stracony dla druzyny imho.


Wybacz, ale ja w życiu nie spotkałem soraki, która uratowała by kogokolwiek w teamfighcie(to zdaje egzamin w early game jak soraka ma czas i co chwile ci regeneruje mane i leczy, ale w late? te 300 hp które ci uleczy, to tylko 1 crit fightera więcej), natomiast eve swoim wysokim dmg i stunem po prostu tamtych rozniesie w pył.

#35 Vallarr

Vallarr
 • Użytkownik
 • 1 postów

Napisano 09 September 2010 - 23:26

Kiedy juz dozbierasz pelny build, to byc moze, z lich bane (fakt, must have dla Eve) jest w stanie zadac sensowny dmg, ale podstawowa wada nadal zostaje - nie bierze udzialu w teamfighcie, skazujac swoj team na gre 4vs5. Sam tak radzisz w tym poradniku, wiec nie zaprzeczaj.
Dołączona grafika

#36 sacredl

sacredl
 • Użytkownik
 • 58 postów

Napisano 09 September 2010 - 23:33

Slyszalem ze AS/crit chance Eve jest dobra bo mosze zabijac jak prawdziwy, mroczny zabujca.
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagi fhtagn

#37 Vallarr

Vallarr
 • Użytkownik
 • 1 postów

Napisano 09 September 2010 - 23:35

Jaki prawdziwy, mroszny zabujca zabija ofiare kopem w tylek? O_o
Dołączona grafika

#38 sacredl

sacredl
 • Użytkownik
 • 58 postów

Napisano 09 September 2010 - 23:39

ze szpilek, eve jest takim zabujcom, że biega ze szpilkami po polu bitwy i niczego sie nie boi.

o - albo co sadzicie o max CDR rushu na eve? bedzie mogla wtedy cloackowac sie bardzo czesto i jeszcze czesciej zabijac zlych ludziow!
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagi fhtagn

#39 Rycerz

Rycerz
 • Użytkownik
 • 18 postów

Napisano 09 September 2010 - 23:59

Żałosne.

Widać, że nie pozostaje Wam nic innego jak zbierać kumpli i wrzucać o byle co. Poziom tego forum jest rzeczywiście tak niski, jak się słyszy tu i ówdzie, dzięki za uwagę, więcej mnie tu nie zobaczycie. Co chciałem zobaczyć, to ujrzałem. :)

A i tak btw. z tą eve to oczywiście wszyscy macie rację, czemp jest totalnie bezużyteczny w teamfightach, no ale jako metoda prowokacji zdała test. Gratuluję inteligencji i pozdrawiam!

#40 xale

xale
 • Użytkownik
 • 3 postów

Napisano 10 September 2010 - 06:38

Dołączona grafika

masz u mnie rispekt ziomuś
Dołączona grafika

Jak wiesz gdzie być i kiedy tam być to twitch wymiata szybko przy feedowany był zabujczy,teraz ma niestety problem bo malady ma ap zamiast life steal, więc twitch opadnie z sił(lekko :P)

http://forum.leaguecraft.com/showthread.php?tid=17850

#41 smougie

smougie
 • Użytkownik
 • 70 postów

Napisano 10 September 2010 - 06:50

Chciało Ci się tyle pisać żeby kogoś sprowokować? :D

A to ja się pytam, GDZIE BYLI RODZICE?

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#42 Move

Move
 • Użytkownik
 • 577 postów

Napisano 10 September 2010 - 12:50

Wiecie co, on serio pisal z ta evka, nie wiedzial jednak ze wiekszosc sie przeciw niemu wstawi. Dlatego teraz tak napisal :P

#43 ProXy

ProXy

  WIELKI MISZCZ HEJTERUW

 • Użytkownik
 • 202 postów

Napisano 10 September 2010 - 13:10

Widać, że nie pozostaje Wam nic innego jak zbierać kumpli i wrzucać o byle co. Poziom tego forum jest rzeczywiście tak niski, jak się słyszy tu i ówdzie, dzięki za uwagę, więcej mnie tu nie zobaczycie. Co chciałem zobaczyć, to ujrzałem. :)

A czegoś oczekiwał pisząc poradnik o najsłabszym champie w grze i polecając tylko KS'owanie killi, niski poziom forum? Dobre, jesteśmy noobkami i nie dostrzegliśmy ukrytego potencjału Eve...
Uhm wiemy, że żeś pisał to na serio, tylko nie potrafisz się wybronić(właściwie eve ciężko bronić...), zresztą przed przeczytaniem tego poradnika czytałem twoje posty i niczego specjalnego się nie spodziewałem, słaba Nidalka i to, że Eve jest lepsza itp. Sorry sam piszesz głupoty i teraz płaczesz, że nie wrócisz, normalnie jak dziecko... Każdy ma prawo skrytykować twój poradnik, ale dobra idź grać Eve bo ma stuna...

#44 sopcast

sopcast
 • Użytkownik
 • 417 postów

Napisano 10 September 2010 - 14:35

poradnik jest dobry, ale opisywana w nim postać dobra nie jest. Jeżeli chcesz robić poradniki to o czymś unikatowym, typu anty carry. Np. taki poppy - fajny champ, ale wybierany tak rzadko, że głowa boli. Szkoda, bo fajne combo robi.

#45 Krzysiow44

Krzysiow44

  Kszysiof

 • Użytkownik
 • 1564 postów

Napisano 10 September 2010 - 14:41

taki poppy


Taka jak już.
Dołączona grafika

#46 Alkuzad

Alkuzad
 • Użytkownik
 • 90 postów

Napisano 10 September 2010 - 14:56

Na poczatku mial tu byc kolejny post typu "jest slaba bo. Nie sprawdza sie poniewaz ...". Jednak do ciebie Argumenty NIE DOCIERAJA. Nawet jesli pisze je kilkanascie osob na forum przytaczajac i zbijajac Twoje kontrargumenty.

Poradnik jest napisany dobrze (w sensie formy nie treści). Jednak później zacząłeś taką pyskówkę, że twoje Tezy stają się niewiarygodne nawet bez ich obalania.

Natomiast magowie = nuki, wieć vlad to w 100% nuker. .#47 Sauronus

Sauronus

  Brouronus

 • Zasłużony
 • 1688 postów

Napisano 10 September 2010 - 17:31

Haha! Wy potrzebowaliście 5 stron tematu, żeby dojść do wniosku, że gość ma się za mistrza i do niego argumenty nie dotrą. Ja zauważyłem to już na 2 stronie i podziękowałem za "dyskusję".
Czekam na odważnego co strzeli poradnik o AD Eve z lasu. Może wtedy będzie co poczytać.

People are passionate just because they care.

Sometimes we forget that we could be perceived as these dudes that have this powerful voice, because we don't see ourselves that way.


#48 Kamruz

Kamruz
 • Użytkownik
 • 101 postów

Napisano 10 September 2010 - 18:16

Czekam na odważnego co strzeli poradnik o AD Eve z lasu. Może wtedy będzie co poczytać.


http://leagueoflegen...tid=871&page=11

4 post od gory ;)

#49 Fire Pro

Fire Pro

  Good Guy Greg

 • Użytkownik
 • 1070 postów

Napisano 14 September 2010 - 07:42

Haha! Wy potrzebowaliście 5 stron tematu, żeby dojść do wniosku, że gość ma się za mistrza i do niego argumenty nie dotrą. Ja zauważyłem to już na 2 stronie i podziękowałem za "dyskusję".
Czekam na odważnego co strzeli poradnik o AD Eve z lasu. Może wtedy będzie co poczytać.


zgadzam sie całkowicie z tym panem, ludzie przychodzacy na forum pisza poradnik dla eve flame sie przeciw calemu forum ale i tak wychodzi na to ze oni sa najlepsi a reszta to same n00by.

Nie wiem czy rozumiesz sens jaki przyświeca idei pojedynków- wygrywa lepszy, to fakt, ale lepszy musiałby zostać wyłoniony na równych szansach, tak aby prawdopodobieństwo wygrania dla obu stron wynosiło 50%


#50 MaxEnergizer

MaxEnergizer
 • Użytkownik
 • 13 postów

Napisano 14 September 2010 - 10:24

Ale gość jest żałosny.... Trzeba wprowadzić nowy punkt w regulaminie BAN za głupote.