Skocz do zawartości

Zdjęcie

Drakensang online

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 luki163

luki163
  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 09 August 2011 - 23:26

http://www.drakensang-online.pl
Witam. Nie ma jeszcze tematu więc ja zacznę. 08.08 wystartowała otwarta beta gry Drakensang online. Jest to hack'n'slash w przeglądarce nie trzeba nic ściągać.

Grafika jest dobra jak na tego typu rozwiązanie (nie oczekujcie cudów).
Gra jest podobna do Diablo i to bardzo. Brniemy przed siebie, wykonujemy questy (niektóre można powtarzać), siekamy potwory i mamy z tego niezłą radochę.

Fabuła jakaś jest ale bardzo szczątkowa i niezbyt ciekawa.

Mapy są nawet ładnie wykonane jak na przeglądarkową grę. Są tam jakieś dungeony i możemy wybrać poziom (normalny albo trudny).

W party osobiście jeszcze nie grałem więc nie wiem czy jest trudniej, czy jest lepszy exp lub drop.

Na razie są niestety tylko 2 postacie (mag, wojownik) twórcy zapowiadają oczywiście więcej. Każda postać ma jakieś drzewko skilli. Każdy czar odblokowujemy u swojego trenera. Możemy je ulepszać za kasę. Są dodatki w postaci "esencji" które zwiększają efekty czarów.

Nie wiem jak wygląda gra na wyższych lvlach. Czy nie jest nudna i czy mamy jakieś dodatki w postaci czegoś na podobieństwo raidów.

W grze jest oczywiście cash shop. Walutą w nim są "mroczne monety". Nie zauważyłem w nim jakiegoś specjalnego itemu, który by pomagał na wyższych lvlach. Dodatkowo twórcy postarali się bardzo i dali nam możliwość zbierania tychże monet z potworów. Oczywiście drop jest żałosny, ale po kilkugodzinnej sesji powinniśmy uzbierać małą sumkę.

Gra jest świeża więc mogą wystąpić problemy z logowaniem. Zapraszam do gry od siebie mogę dodać, że pyka się w to bardzo sympatycznie. Interfejs jest wygodny nie skomplikowany. Ot taka gra na przerwę między lolem czy jakimś zajęciem.

Polecam sprawdzić i dopiero wtedy się wypowiedzieć. Pozdrawiam.

http://www.drakensang-online.pl

Podawaj normalnie strone główną gry, bez wszelkiego rodzaju linków z których masz profity itp (nie informując przy tym użytkowników forum)
sevk

Edit: Akurat taka strona mi wyskoczyła po wpisaniu w google przepraszam za kłopot i dzięki za zmianę :).
  • 0

#2 KuKaTS

KuKaTS
  • Użytkownik
  • 312 postów

Napisano 09 August 2011 - 23:30

Gra nie dziala ;p

edit: dziala, zaraz ocenie

edit: tak jak kolega nizej, zapowiada sie ciekawe jak na gre przez przegladarke, jeszcze sie dowiem jak uzywac skilli i jak je zdobyc i bedzie git :D
  • 0

#3 Peonq999

Peonq999
  • Użytkownik
  • 222 postów

Napisano 09 August 2011 - 23:36

Zapowiada sie ciekaiwe..

# edit.

Po pierwszych minutach gry, spodobalo mi sie :)

Lecz................ spac trzeba jutro popyquam !
  • 0

#4 luki163

luki163
  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 09 August 2011 - 23:40

Naciskasz S i otwiera ci się drzewko skilli. Jak będziesz miał skill z otwartą kłódką to możesz go odblokować u trenera w mieście. Do miasta trafisz po wykonaniu kilku questów na początku.
  • 0

#5 Rasss

Rasss
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 09 August 2011 - 23:42

Nawet nie glupia ta gra po pierwszych kilku minutach. O ile item mal nie jest przesadzony to moze byc calkiem ok. jedyne co to nikogo nie widze oprocz mnie duzo osob w to gra?
  • 0

#6 KuKaTS

KuKaTS
  • Użytkownik
  • 312 postów

Napisano 09 August 2011 - 23:42

Juz w miescie jestem od dawna, zrobilem kilka questow, ale dalej nie moge wybrac skilli ;p

up: wejdz do miasta i zobacz ile ludzi
  • 0

#7 Rasss

Rasss
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 09 August 2011 - 23:51

ok jestem w miescie. spoko giera juz mi sie podoba jak cos to mozna stworzyc jhakies party bo samemu to lipa grac (pisac jakby co w grze: Rasss, badz tu )

edit jak sie robi party?
  • 0

#8 Sycho Vys

Sycho Vys
  • Użytkownik
  • 727 postów

Napisano 09 August 2011 - 23:57

Gra mi sie zbytnio nie podoba, w kazdym sklepie itemy za prawdziwe pieniadze (oczywiscie lepsze niz za kase in-game) ale potem jeszcze sprawdze i sie wypowiem..
  • 0

#9 Wladca

Wladca
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 10 August 2011 - 00:06

wbilem 4 lvl i jakos nie wciagnelo mnie , jutro jeszcze raz podejde do tej gierki zobaczymy
  • 0
Zamiast tego dostałem możliwość zakupu WYBRANEGO PRZEZ NICH skina do postaci którą nie gram... To tak jakby osobie której amputowano nogi oferować nowe buty z 50% zniżką... Ale jak widzę niektórzy z Was i tak by je kupili... EPIC o urodzinowym fidlu ^^

Chcesz wygrac rankeda? Nie graj dla ELO tylko dla przyjemnosci. :D

#10 KuKaTS

KuKaTS
  • Użytkownik
  • 312 postów

Napisano 10 August 2011 - 00:17

Dodam, ze te mroczne monety mozna wydropic, niekoniecznie kupic
  • 0

#11 jackobbbbb

jackobbbbb
  • Użytkownik
  • 258 postów

Napisano 10 August 2011 - 00:43

Ej co jest.Naciskam rozpocznij gre i tam jest download albo jave zrobic zrobiłem jave i nic.....mam to pobierać czy jak?
  • 0
Lady Pank :heart:

#12 angaru

angaru
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 10 August 2011 - 01:07

ej skad mam wziasc "Kod Bonusu"?
  • 0

#13 jackobbbbb

jackobbbbb
  • Użytkownik
  • 258 postów

Napisano 10 August 2011 - 01:08

PO co ci on?To chyba dostajesz w nagrodę za coś :D
  • 0
Lady Pank :heart:

#14 kubano94

kubano94
  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 10 August 2011 - 02:00

wbilem 4 lvl i jakos nie wciagnelo mnie , jutro jeszcze raz podejde do tej gierki zobaczymy

To jeszcze nic, ja wbilem 36lvl i jakos nic mnie do tego nie ciągnie :-/
A tak na serio, gra jest bardzo fajna jak na przeglądarkową.

@Angaru
Ten kod jest do jak sama nazwa wskazuje bonusu czyli zapewne przy zakupie gry zyskujesz kod. Przy rejestracji można go pominąć.
  • 0

#15 WojtaS

WojtaS
  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 11 August 2011 - 14:37

Mi nie działa kiedy klikam ''rozpocznij grę'' pojawia mi się okienko i czarny ekran. Czekanie nie pomogło. Czy to wina sterowników? Może jakichś nie posiadam . Jeśli tak to mógłby ktoś wysłać mi listę takich ,które są potrzebne do odpalenia gry?
  • 0

#16 luki163

luki163
  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 11 August 2011 - 19:03

Może masz nie zaktualizowaną javę albo flash player (nie wiem na czym to działa). Albo serwery są przeciążone.
  • 0

#17 Azz

Azz
  • Użytkownik
  • 171 postów

Napisano 11 August 2011 - 19:06

'Przeżyj epiczną historię z niezliczonymi misjami'
Leże i wstać nie mogę... epiczna historia! Coś pięknego :D
  • 0

#18 Żaberzwłok

Żaberzwłok

Żabcia

• Zasłużony
  • 2311 postów

Napisano 11 August 2011 - 19:07

Grałam w to jak jeszcze nie było po polsku xD

Ogólnie to znudziła mnie ona w jakieś 15 min. Chociaż na mnie grafika zrobiła akurat całkiem niezłe wrażenie - przecież to gra w przeglądarce : o
  • 0
Spoiler

#19 luki163

luki163
  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 11 August 2011 - 19:08

No gra jest lipnie spolonizowana. Niczym stare gry od ruskich ze stadionu. W polowie jest po angielsku T_T. No ale to w końcu beta.

Edit: hahaha epiczna historia.
  • 0

#20 kubano94

kubano94
  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 12 August 2011 - 00:11

Grałam w to jak jeszcze nie było po polsku xD

Ogólnie to znudziła mnie ona w jakieś 15 min. Chociaż na mnie grafika zrobiła akurat całkiem niezłe wrażenie - przecież to gra w przeglądarce : o

Z tą grafika to było i u mnie :D

'Przeżyj epiczną historię z niezliczonymi misjami'
Leże i wstać nie mogę... epiczna historia! Coś pięknego :D

To chyba ta od piczki :P
  • 0

#21 Gites

Gites
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 21 August 2011 - 15:35

Siemka, chciałbym sprawdzić sobie te gierki, pograłbym coś czuje tyle, że mam problem i nie wiem o co chodzi, może ktoś pomoże.
Zarejestrowałem się, zalogował, dałem rozpocznij grę, wyskoczyło loading i za chwile taki błąd.
http://i56.tinypic.com/2j34rqf.jpg

Można to jakoś załatwić? Co radzicie ?
  • 0

#22 sonicview

sonicview
  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 25 August 2011 - 00:55

A jak sie robi party ??
  • 0

#23 luki163

luki163
  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 25 August 2011 - 10:50

Wpisujesz /invite imie_gracza . Jak chcesz wyjść z party to wpisujesz /leave
  • 0

#24 Arturyo

Arturyo
  • Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 25 August 2011 - 11:23

fajna giera. gralem w drakensanga 2 na pc.
  • 0

#25 sonicview

sonicview
  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 30 August 2011 - 14:46

A jaki kolor maja unikaty bo nie wiem czy fioletowy czy zolty ?
I czy sa jakies inne komendy niz /inv itp ?
z gory dzieki za odpowiec :)
  • 0

#26 Ivan Luthien

Ivan Luthien

Bad to the Bone

• Zasłużony
  • 1631 postów

Napisano 30 August 2011 - 15:02

no ja też mam buga z jakimś sse/see2

chyba mam za starego kompa na gry przeglądarkowe -_-
  • 0

#27 Michoszek12

Michoszek12
  • Użytkownik
  • 252 postów

Napisano 30 August 2011 - 20:16

Mam problem, nie mogę wejść do pierwszego lochu w grze, mam ładowanie i tak 5minut lub więcej i nic, pomocy, a tak to gierka całkiem fajna, czekać tylko na pozostałe klasy.
  • 0
Na Garena kontra jest mała, niebieskoskóra i rzuca ludźmi o ściany. A potem aktywuje deathfire graspa.

Boże, kiedy spotkałeś moją matkę? ;O Idę sprawdzić czy nadal siedzi w klatce...
LasVegas napisal(a): siema wie ktos kiedy bedzie sezon 3? wiem ze nikt tego nie wie

#28 luki163

luki163
  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 02 September 2011 - 14:12

Są zwykłe białe itemki. Zielone niebieskie i fioletowe. Te ostatnie są unikatowe z tego co pamiętam. Tylko ich identyfikacja kosztuje dużo... ponad 100 kamieni... Co do problemu z dungeonem. Proponuje po wejściu do lochu zrestartować grę jak pojawi się ekran ładowania i nie będzie szedł dalej. Musisz się zalogować w ciągu 5 minut po tym czasie gra cię wyloguje całkowicie i zamiast w dungeonie wylądujesz spowrotem w mieście.
  • 0