Skocz do zawartości

Zdjęcie

Plemiona.pl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fx Venúm

Fx Venúm
  • Użytkownik
  • 796 postów

Napisano 13 September 2013 - 14:33

Cześć

Zapraszam chętne osoby do gry w www.plemiona.pl

Stworzyłem z klasą plemię, rozwinęliśmy się co nieco.

REFLINK
Z reflinka rejestrujecie się, nie chodzi tu o bonus dla mnie, a o to, że będziemy blisko siebie, a nawet bardzo. Dostanę wiadomość i system automatycznie doda nas do znajomych.

Rozpoczęliśmy grę na świecie 74.
Serdecznie zapraszam.

Ps. Jak ktoś ma już konto, niech wyśle na pw nick, to zaproszę.
  • 0

#2 cyngiełek

cyngiełek

Loli Hunter

• Użytkownik
  • 597 postów

Napisano 13 September 2013 - 15:01

Jak ktoś chce to śmiało zapraszać (:
  • 0

v3j6ex.jpg

#3 Paku93

Paku93
  • Użytkownik
  • 639 postów

Napisano 19 September 2013 - 10:44

Ja rowniez zamierzam zaczac grac na s74 ale dopiero pod koniec wrzesnia, czyli za jakis tydzien, jak juz znajde sie na stale w akademiku ;)
Jakby ktos byl chcetny zaczynac w tym czasie i ma dostep do neta 24/7 i spora dyspozycyjnosc to mozmy sie ugadac na pw, na ten moment jest nas 3. Pasowqlo by wystartowac wmiare w tym samym czasie zeby nie byc do tylu w okolicy.
  • 0
Dołączona grafika

#4 Intimissi

Intimissi
  • Użytkownik
  • 1842 postów

Napisano 19 September 2013 - 10:59

Siemanko, na ja bym też chętnie mógł coś pograć bo nie grałem już jakieś 3 lata a pamiętam jak na przełomie 2008/2009 kośiliśmy wszystkich w koło z 2 kumplami z klasy
  • 0

Pewien użytkownik Reddit'a o prosach z EUNE

First they join EUNE, were the kurczak and malakas nation trains then in the art of flaming. Then once they achieve a rank , they send em to EUW.
Eune is probably 5 times more toxic than Euw is, speaking in my personal opinion.

Za nimi miejsce zajmuje każdemu znany i lubiany, Łukasz Imba Dusza. Kiedyś gracz, który aspirował o profesjonalizm teraz jest raczej streamerem celującym w fanbase o niskiej średniej wiekowej.

#5 Paku93

Paku93
  • Użytkownik
  • 639 postów

Napisano 24 September 2013 - 15:03

W poprzednim poście oczywiście pomyliłem świat, bowiem grać zamierzam na 76. Start planowany jest na piątek (27.09), jak by ktoś chciał pograć to niech odezwie się na priv.
  • 0
Dołączona grafika

#6 ExploSivo

ExploSivo
  • Użytkownik
  • 239 postów

Napisano 25 September 2013 - 18:37

A co wy na to, żeby zagrać na 75?
Jakieś 3 tygodnie temu z nudów powróciłem do plemion i niestety zacząłem grać na świecie 75 (jak się później dowiedziałem bez farmienia (xD)), ale mam już ponad 3k pkt i buduję armię, żeby gnoić ludzi, bo pałac już stoi :P
Poza tym gram także na świecie z "ogarniczonym farmieniem" - 62. Zainteresowanych zapraszam na światy 75 i 62 do wspólnej gry:
http://www.plemiona...._linkrl&ik=z224
  • 0

#7 Sauronus

Sauronus

Brouronus

• Zasłużony
  • 1688 postów

Napisano 25 September 2013 - 18:41

http://www.leagueofl...post&order=desc
  • 0

People are passionate just because they care.

Sometimes we forget that we could be perceived as these dudes that have this powerful voice, because we don't see ourselves that way.