Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żetony Zwrotu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 TsohPL

TsohPL
  • Użytkownik
  • 902 postów

Napisano 19 June 2013 - 13:46

Siemka.
Wpadłem na pewien pomysł. Co byście powiedzieli, gdyby Riot postanowił wprowadzić sprzedaż Żetonów Zwrotu? Tzn. normalnie, każde nowe konto, ma 3 Żetony Zwrotu + kolejne Żetony można dokupić z RP? Proponowałbym cenę 975 RP za 3 Żetony? Co myślicie o takim czymś i czy jest szansa, że jeśli "mój" (na pewno ktoś jeszcze o tym myślał :D) pomysł zostanie doceniony i przedstawię go w tickecie, to to wprowadzą czy raczej nie?
Zgodnie z zasadami popytu-podaży, powinni wprowadzić. Pewnie jest wiele osób, które mają championów, których nie używają i których chcieliby się pozbyć, a nie mają już żetonów. Mnie osobiście by taka opcja się przydała. Być może skorzystałbym.
  • 0

#2 AnysoN

AnysoN
  • Użytkownik
  • 322 postów

Napisano 19 June 2013 - 13:49

Po co takie coś jak masz 3 nie potrzebne skiny to za 975 możesz mieć 2600 rp jakieś to wiesz.
  • 0

#3 Nervarien

Nervarien
  • Użytkownik
  • 990 postów

Napisano 19 June 2013 - 13:50

Nie wprowadzą.
  • 0

#4 TsohPL

TsohPL
  • Użytkownik
  • 902 postów

Napisano 19 June 2013 - 13:51

Chyba mogliby zrobić tak, że kupione żetony dotyczą tylko rzeczy za PZ/IP?
  • 0

#5 Samuraj91

Samuraj91
  • Użytkownik
  • 96 postów

Napisano 19 June 2013 - 13:55

Po co takie coś jak masz 3 nie potrzebne skiny to za 975 możesz mieć 2600 rp jakieś to wiesz.

Dokładnie. Po co bawić się w sprzedawanie żetonów za 975rp
Skoro jak komuś zależy to i tak kupi Rp na skiny i postacie.
I jest dokładnie odwrotnie niż powiedziałeś. Zgodnie z zasadami popytu-podaży NIE powinni wprowadzać.
@Edit
Pozatym poco zwracać postacie ja kiedyś zwróciłem Kennena a i tak i tak kupiłem go spowrotem żeby mieć all postaci
  • 0

Dołączona grafika

#6 TsohPL

TsohPL
  • Użytkownik
  • 902 postów

Napisano 19 June 2013 - 14:07

Dokładnie. Po co bawić się w sprzedawanie żetonów za 975rp
Skoro jak komuś zależy to i tak kupi Rp na skiny i postacie.
I jest dokładnie odwrotnie niż powiedziałeś. Zgodnie z zasadami popytu-podaży NIE powinni wprowadzać.
@Edit
Pozatym poco zwracać postacie ja kiedyś zwróciłem Kennena a i tak i tak kupiłem go spowrotem żeby mieć all postaci

To jest jakiś argument.
Jednak podam przykład, który ten argument trochę osłabia:
Ktoś wywali X IP, by kupić każdego adc jaki jest w grze, bo chce mainować tą pozycję. Następnie zmienia zdanie i postanawia mainować mid, albo cokolwiek innego, tylko, że champów nie ma na te pozycje i najchętniej pozbyłby się kilku niepotrzebnych adc, by odzyskać trochę IP i kupić apc. Oczywiście, może wydać 500 złotych, by kupić każdego apc w grze, jednak jeśli ta osoba nie jest przy kasie, albo jest dzieciakiem, który dostaje 20 zł kieszonkowego miesięcznie, to to chyba poza jego zasięgiem, nie? Nie ma szans, by taka osoba wydała mnóstwo kasy, by kupić postacie. Taka osoba chciałaby, by wydać mniej kasy na żetony zwrotu.

A tak w ogóle, co Riot obchodzi czy mam na koncie Varusa (6300) czy Vi (6300) czy coś innego za 6300? Zdobyłem te IP i chcę zapłacić za możliwość wymiany. Riot nie daje mi champa za darmo.
  • 0

#7 AnysoN

AnysoN
  • Użytkownik
  • 322 postów

Napisano 19 June 2013 - 14:13

UP

To traci funn z gry jak byś ooo tak będę mainował adc potem mid najlepiej zbierać na wszystkie postacie i nie ma takiego problemu :)
  • 0

#8 Razor

Razor
  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 19 June 2013 - 14:25

Co Riot obchodzi że wydałeś IP na VI czy Varusa?
Dałeś im 6300 IP za Varusa i nawet jeżeli chcesz wymienić , to oni nie chcą .

Jak kupisz telefon na internecie , znudzi ci się i będziesz chciał kupić tablet , to telefon oddasz i pieniądze zabierzesz?
  • 0
Nie wysilaj się ,kliknij.
http://www.lolking.n...r/eune/20872506

#9 MRDi

MRDi
  • Użytkownik
  • 493 postów

Napisano 19 June 2013 - 14:35

Przecież raz czy dwa można oddać championa/kilku championów. Tak przynajmniej mój brat zrobił z LeBlanc. Napisał do RIOTu, że nie podoba mu się, chce ją oddać i tak się stało. Dostał IP. To jest kolejny argument na NIE. Poza tym z czasem i tak będzie się mieć wszystkie postaci. A to, że trzeba na nie zarobić IP to jedna z głównych zasad tej gry. Zmieniasz zdanie co do "mainowania" jakiejś linii - musisz zapłacić za swoje niezdecydowanie i uciułać IP na kolejnych bohaterów.
  • 0

#10 TsohPL

TsohPL
  • Użytkownik
  • 902 postów

Napisano 19 June 2013 - 14:57

Jak kupisz telefon na internecie , znudzi ci się i będziesz chciał kupić tablet , to telefon oddasz i pieniądze zabierzesz?

Nie. Telefon sprzedam za mniej niż kupiłem, a za pieniądze kupię tablet.
Deal jest prosty:
Oferuję Riotowi bohatera wartego 6300 i 325 RP w zamian za 6300 IP. Ja tracę na kupnie, a Riot zarabia, więc czemu niby mieliby się nie zgodzić?
No bo, mogą zarobić więcej? No mogą.

Ale czy w supermarketach jest tylko mięso za 30 zł/kg? Nie. Znajdziesz też za 15 zł/kg. Od klienta zależy czy kupi gorszy towar za mniej, czy lepszy za więcej. Prawa rynku, moi drodzy :D.
  • 0

#11 MickoN

MickoN
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 19 June 2013 - 15:00

Ja tracę na kupnie, a Riot zarabia, więc czemu niby mieliby się nie zgodzić?
No bo, mogą zarobić więcej? No mogą.

Co oni mają zarobić jeśli Ty im dasz punkciki, które oni sami wymyślili i mogą ich mieć miliordy jeśli tylko chcą...?
  • 0

#12 TsohPL

TsohPL
  • Użytkownik
  • 902 postów

Napisano 19 June 2013 - 15:06

UP:
Tylko kiedyś, tak słyszałem, za kradzież tych punkcików, które wymyślili i mogą mieć ich miliony, były bany.

RP = kasa.

Żebym mógł wydać 325 RP, najpierw muszę dychę na nie wydać.
  • 0

#13 Pan Patryk

Pan Patryk

ADC or Feed

• Użytkownik
  • 1719 postów

Napisano 19 June 2013 - 15:28

To jest głupi pomysł, na pewno tego nie zrobią bo by stracili za dużo pieniędzy.
  • 0

#14 Keralt

Keralt
  • Użytkownik
  • 354 postów

Napisano 19 June 2013 - 15:36

Jestem na nie, choć z chęcią bym sprzedał parę postaci to bym nie wydał na to rp;
ale powiedzmy: 975 rp = 3 żetony
Tracę 3 postacie za 6300 i zyskuję 3 postacie za 6300 (wychodzę na 0)
Riot z postaciami wychodzi na 0 (bo to tylko IP), ja nie uzyskuję więcej champów, bo wydaję tylko tyle IP ile były warte tamte trzy postacie, do tego Riot zyskuje pieniądze, które wydałem na 975 RP, więc jednak zarabia
  • 0