Skocz do zawartości

Zdjęcie

Największy pechowiec w lolu :D

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#1 LuxMacabre

LuxMacabre
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 09 December 2012 - 23:46

Patrzcie i podziwiajcie, największy pechowiec w lolu, zetknąłem się z nim, jak mój kolega 1000 elo, oberswowałem jego gre i zauważyłem tego kolesia
patrzcie :

Jego k/d ratio

5,8/0,8
elo 1157 ^^
http://www.lolking.n...0229434#history
  • 0
Dołączona grafika

#2 ecchito

ecchito

Ore-sama

• Użytkownik
  • 615 postów

Napisano 09 December 2012 - 23:47

Nie pechowiec tylko lama jak nie umie wygrać gry z taki feedem.
  • 0

#3 Lovsth

Lovsth
  • Użytkownik
  • 243 postów

Napisano 09 December 2012 - 23:49

Aż 1157 z takim w/l ratio? Szacunek.
  • 0

#4 Cold in Freez

Cold in Freez

Teść Nashora

• Użytkownik
  • 344 postów

Napisano 09 December 2012 - 23:52

Garen 32 kille?Z takim feedem on sam powinien wygrać tą grę...Garen z 18 killami w moim teamie już taką srakę robił w tfach że enemy surra dali w 43 minucie...chyba że miał leaerów w teamie ale to nwm.
  • 0

#5 Grzybcio

Grzybcio
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 10 December 2012 - 00:07

Nic nie poradzisz i takie gry sie przegrywa osobiscie nie raz potrafilem miec 20:5 staty (AP carry) I i tak to na nic. Mieli lepszy late poza tym czasami trafiaja sie warzywa ktore inicuja gdy wasz ADc jest na bocie itd. Wiec nic w tym dziwnego.
  • 0

#6 PwnT^

PwnT^
  • Użytkownik
  • 677 postów

Napisano 10 December 2012 - 00:13

Niezly typ, moze elo hell naprawde istenieje :E
  • 0

#7 IceBeast

IceBeast
  • Użytkownik
  • 437 postów

Napisano 10 December 2012 - 00:15

to jest elo okolo 1k na nordicu pelno dzieci z tego co slyszalem, w co drugiej grze ktos wychodzi po padnieciu na fb
  • 0

#8 Nerf_your_mamma

Nerf_your_mamma

:Q

• Użytkownik
  • 602 postów

Napisano 10 December 2012 - 00:16

6 winów : 15 lost jako shaco - WNIOSEK? Nie graj shaco.
  • 0

Nigdy nie wstawię do sygnaturki czyjegoś cytatu.

#9 PwnT^

PwnT^
  • Użytkownik
  • 677 postów

Napisano 10 December 2012 - 00:17

ta, a kda 20 xD
  • 0

#10 LolUMAD

LolUMAD
  • Użytkownik
  • 187 postów

Napisano 10 December 2012 - 00:18

masterki 0/30/0 na irelie mówią same za siebie.. koleś jest tam gdzie być powinien.
  • 0

#11 Om nom nom

Om nom nom
  • Użytkownik
  • 1745 postów

Napisano 10 December 2012 - 00:25

Nieźle. Ja bym już klawiaturę rozwalił dawno.
  • 0
Dołączona grafika

#12 eL Grey

eL Grey

Mroczny

• Użytkownik
  • 250 postów

Napisano 10 December 2012 - 00:25

każdy ustawia masterki jak lubi to nie świadczy o jego skillu :o
  • 0
Dołączona grafika

#13 zbychutrnPL

zbychutrnPL
  • Użytkownik
  • 176 postów

Napisano 10 December 2012 - 00:26

no masterki masterkami kazdy rozklada je jak mu pasuje tak zeby grac jak najlepiej, pod swoj styl, no i z tego wszystkiego to jedynie wniosek ze albo ma lamy w druzynie albo afk... no albo niestety nie potrafi wykorzystac tego feeda do wykerowania gry, ale pewnie i tak trafi na wyzsze elo w koncu
  • 0

#14 Grzybcio

Grzybcio
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 10 December 2012 - 00:35

Predzej czy pozniej trafi tam gdzie powinien byc to kwestia czasu. Jedyna rada na to? Grac grac i jeszcze raz grac.
  • 0

#15 Castellano

Castellano

Ioniah

• Użytkownik
  • 1064 postów

Napisano 10 December 2012 - 00:46

To, że ma dużo kilów i przegrywa grę nie oznacza, że nie umie wykerować gry. Nie raz mi się trafi taka gra, że ktoś bierze wszystkie fragi i wynik jest 25/25, tyle, że jedna osoba z teamu ma 20 fragów. Nie ma szans na wygranie jak to nie jest carry champ.
  • 0

#16 bzzmaja

bzzmaja
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 10 December 2012 - 00:50

Wniosek? Grając junglerem należy oddawać kille innym. :]
  • 0

#17 Netxix

Netxix

Seaaarching SEEK AND DESTROY!

• Użytkownik
  • 704 postów

Napisano 10 December 2012 - 01:16

Nic dodac nic ujac

My carrujemy gry 2v5 a on sam z takim feedem nie moze?
  • 0

#18 LordShpinaq

LordShpinaq
  • Użytkownik
  • 747 postów

Napisano 10 December 2012 - 01:21

Popieram :D

Gość, albo ma pecha i się wybije, albo jest tak wybitnie słabym teamplayerem. Stawiam na to pierwsze, bo aż się wierzyć nie chce :D
  • 0
Dołączona grafika

Hi, I am a 30 year old man with autism and clinical depression and a receding hairline. I am hoping to raise money for a sex change to become an anime girl with pinku (pink) hair. In order to earn the required money I will become a professional Dota 2 player and compete at the International 4. That is my dream. Sorry for my perfect English (due to autism).

#19 Cold in Freez

Cold in Freez

Teść Nashora

• Użytkownik
  • 344 postów

Napisano 10 December 2012 - 01:22

Wniosek? Grając junglerem należy oddawać kille innym. :]

Junglerem nie ale tankiem tak,nie mówiąc już o supportach którzy biegną po killa widząc że ubijasz typa adc bo tacy też się trafiają.Czasami się trafiają rambosy co tankiem biorą 90% killi całego teamu a potem loss bo nie ma to inicjować.Lol to gra teamowa,najpierw jest adc,potem jungler,potem tank i max. 2 kille dla supporta,ale co niektórzy nie umieją tego zrozumieć i zbierają takim Nasusem all kille,co jest smutne.Potem reszta teamu nie ma dmg więc enemy rzucają się na 4 pozostałych a potem tłuką Nasusa,inna sprawa jak trafią się tacy c focusują tanka to wtedy winn ale to już temat rzeka :P
  • 0

#20 zanstaszek9

zanstaszek9
  • Użytkownik
  • 409 postów

Napisano 10 December 2012 - 01:26

@up
Akurat wyfarmiony nafeedowany Nasus wbija się w 5 sam zabija 3 a po tym na 500 HP biegnie i ściąga Nexusa na 5Q.

Jeżeli typo ma takie win ratio Shaco to jest to koleś o podobnym skillu w jungli co ja.
  • 0

Obama jest drugą kadencje prezydentem, a Ty z 5/0 nie utrzymujesz przewagi ? Widać, że nigdy czarny nie byłeś ... xd

Acid Drinkers, Alestorm, Billy Talent, Behemoth, Children of Bodom, Drakum, Deception of a Ghost, Eluveitie, Korpiklaani, Nightwish, ReinXeed, Rise Against, Sabaton, Scars on Broadway, Shame Yourself, Sum 41, System of a Down, Timeless Miracle, Texas Hippie Coalition, Vader

#21 YummyJellyTime

YummyJellyTime
  • Użytkownik
  • 2280 postów

Napisano 10 December 2012 - 01:35

Poprzeglądałem ludzi z gier w których przegrał... w grze jako shaco mial 10/1/5 staty, top i mid z jego padli teamu po 11 razy ;D

IMO on ma nieziemskiego pecha... I raczej szybko z tego bajora nie wyjdzie chyba, że naprawdę trafi mu się jakiś kosmiczny win streak.
  • 0
Dołączona grafika

#22 MEGAIGOR

MEGAIGOR
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 10 December 2012 - 02:06

Ja pierdziele ale z was tłumoki. Przecież gość specjalnie przegrywa gry żeby sobie poownić noobów na tym 1100. Wbijam właśnie smurfa żeby zrobić coś podobnego. NIESAMOWITY PECHOWIEC, lolololol.
  • 0
Penta - Trynda, Ash, Morde x 2, Cassjoepa, Fizz x3.
Quadra - tyle tego było że szkoda wymieniać hehe

#23 huher

huher
  • Użytkownik
  • 473 postów

Napisano 10 December 2012 - 02:14

Jak sie nie umie carrowac to sie nie wychodzi.. proste
  • 0

#24 NedKelly

NedKelly
  • Użytkownik
  • 2957 postów

Napisano 10 December 2012 - 02:27

I co z tego jak miał feed, skoro po 50 minucie każde warzywo ma prawie full build? ... "wowowoow jest nobem przegrał gre w której miał staty 10000/0,5/trylion!!!".

@upx2
Czyli smurf.
  • 0

kcDP9WH.jpg

#25 huher

huher
  • Użytkownik
  • 473 postów

Napisano 10 December 2012 - 02:32

I co z tego jak miał feed, skoro po 50 minucie każde warzywo ma prawie full build? ... "wowowoow jest nobem przegrał gre w której miał staty 10000/0,5/trylion!!!".

@upx2
Czyli smurf.

Jak sie ma early fed to sie roamuje i dominuje kazda linie.. wtedy fast push i win
  • 0

#26 Wujciooo

Wujciooo
  • Użytkownik
  • 113 postów

Napisano 10 December 2012 - 07:16

masterki 0/30/0 na irelie mówią same za siebie.. koleś jest tam gdzie być powinien.

Bo topka w s2 grala zawsze 21 9 to tak musi być ? Założe się, ze ty nawet nie wiesz co poszczególna robi, tylko sklepujesz wszystko z poradników...
  • 0

#27 goddrik

goddrik
  • Użytkownik
  • 101 postów

Napisano 10 December 2012 - 07:40

a jak dla mnie to celowo przegrywa, może lubi się dowartościowywać bijąc noobków na ~1k elo.

tak w ogóle sprawa z wykerowaniem gry na takim elo wcale nie jest prosta. Co z tego, że mamy feeda 20/5 jak sojusznicy nie mają pojęcia o grze drużynowej, biegają solo i enemy są także nafidowani, ewentualnie trafią się jacyś pro premades na bocie co w 10 min wbiją łącznie score 2/12 i stracą wieże^^
  • 0
Dołączona grafika

#28 nowyfolder

nowyfolder
  • Użytkownik
  • 1123 postów

Napisano 10 December 2012 - 08:06

wniosek jest prosty: koleś jest lepszy od reszty, zasługuje na wyższe elo i sie na nie wybije

this
  • 0
Fuck meta i do przodu
Spoiler

#29 k4n4li4

k4n4li4
  • Użytkownik
  • 319 postów

Napisano 10 December 2012 - 08:14

to jest elo okolo 1k na nordicu pelno dzieci z tego co slyszalem, w co drugiej grze ktos wychodzi po padnieciu na fb

na wescie to samo, szczegolnie jak ci sie trafi francuz to albo wychodzi albo idzie afk i czeka do 20 min zeby dac surrender :]
  • 0

#30 szynekx

szynekx
  • Użytkownik
  • 469 postów

Napisano 10 December 2012 - 08:37

"nie umie carowac"
"jest słaby"
"jest tam gdzie powinien"
"jego masterki sssaja"

Ludzie ale wy jestescie tępi.. nie mam pytań komus sciska 4 literki ?.Smiesza mnie teksty nie umie carrowac a pewnie sam nie umiesz.Gimbusy umrzyjcie

gimbus uzywa wyrazu "gimbus" jako obrazy, gimbcepcja?
  • 0

#31 gachu

gachu
  • Użytkownik
  • 170 postów

Napisano 10 December 2012 - 08:47

Garen, Shaco - tymi postaciami się nic nie robi w late, dlatego przegrywa gry.
  • 0

skoro na tym forum jest milion prosow ktorzy maja 1.2k elo ale graja jak 2.2k to zbierzcie sie w 5 i zjedzcie scene lola ...

#32 xardah32

xardah32
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 10 December 2012 - 08:54

Nic dodac nic ujac

My carrujemy gry 2v5 a on sam z takim feedem nie moze?

Ta , nordic legendarne 1157 elo i ku****a jak miałeś dariusa na midzie robionego pod tanko-ad carry (fc. berserki , warmog , tiamat so op)
albo evellyn na topie wbijającą 0/7 i składającą 2 hearth of goldy , bo to daje hp i golda , a evellynka ma wyjebane jak jakiś passyw z itemu jest unikalny , bo co z tego ?
2v5 ? to w jakiej grze wam się trafiło 3 leaverów ? i jak wy to wycarrowaliscie ? Widać że albo ********* głupoty albo macie po 500 elo -.-
  • 0
Dołączona grafika

#33 Insânity

Insânity
  • Zasłużony
  • 1382 postów

Napisano 10 December 2012 - 08:56

LUL, ostatnio jak na fun kontach z około 1000 elo grałem z kumplem duo to tam we dwóch się gre wygrywa :P, temu nie wiem czemu nie idzie może leaverów ma? na tym elo ich od cholery te gry się dużo od normali nie różnią ;p
  • 0

#34 dzery

dzery

#NIZIOŁ

• Użytkownik
  • 495 postów

Napisano 10 December 2012 - 09:01

Patrząc na tego pana przypomina mi się piękny mecz, kiedy zrobiłem 40 fragów kennenem, i w ciągu minuty z mojej drużyny wyszły 3 osoby - jedna dostała chyba dc, druga powiedziała, że ma autobus, a trzecia poszła po prostu afk.
  • 0

#35 Marcines

Marcines
  • Użytkownik
  • 2330 postów

Napisano 10 December 2012 - 09:21

Garen, Shaco - tymi postaciami się nic nie robi w late, dlatego przegrywa gry.

Nawet jeśli garen miał 32 kille? To jest taki fed, że powinien tam wszystkich jechać, nawet garenem w late.
A koleś jak jest dobry to i tak się wybije ;3
  • 0

#36 kalafior

kalafior

omnomnom

• Zasłużony
  • 1028 postów

Napisano 10 December 2012 - 09:51

wniosek jest prosty: koleś jest lepszy od reszty, zasługuje na wyższe elo i sie na nie wybije

wniosek jest taki, że kolo absolutnie nie rozumie że przewagę należy wykorzystać i przełożyć ją na push. staty nie są dobrym wyznacznikiem skilla
  • 0

#37 lukaszenk00

lukaszenk00
  • Użytkownik
  • 559 postów

Napisano 10 December 2012 - 10:01

ELOHELL!!
  • 0

#38 Vezze01

Vezze01
  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 10 December 2012 - 10:19

Koleś się wkońcu wybije bo widać, że nie zasługuje na swoje ELO i już mi nawet nie chodzi o kille ale o jego farmę, której ludzie na jego ELO nigdy nie mają.
  • 0

#39 charlie

charlie
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 10 December 2012 - 10:24

jak zalosnie pieprzycie ze nie umie carrowac itd, ktos widzial jego gre?

nie, wiec milczec

statystyki ma bardzo bardzo dobre, na pewno nie zasluguje na to elo, ale nie wiadomo czy wspolpracuje cokolwiek z druzyna, w kazdym razie majac takiego gracza w teamie ciezko jest nie w wygrac, wiec prawda jest taka ze na pewno ma strasznego pecha
  • 0

#40 peyo

peyo

Szurea

• Zasłużony
  • 3537 postów

Napisano 10 December 2012 - 10:29

yhy. Staty nie są najważniejsze w tej grze i na 100% nie decydują o poziomie gracza.
  • 0
Obiwan47: dota guwnogra dla prawiczkow ps to prawda

#41 Totrello

Totrello
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 10 December 2012 - 11:06

ty sobie chyba zartujesz pewnie ty jestes lamka ktora kazdy carruje :D

prawda jest taka znam to ze swojego doswiadczenia
ze co z tego ze przez caly sezon 2 mialem kd 8 /2

i prawie w kazdej grze w miare feeda lapalem ? jak dostaniesz
team idiotow ktorzy nic ci nie pomoga ?
nie da sie wygrac 1v5 jak przeciwny team ogarnie sie i zbierze sie to kupy
a 2 sprawa zawsze ktos z twojego teamu da feeda proste
  • 0

#42 nowyfolder

nowyfolder
  • Użytkownik
  • 1123 postów

Napisano 10 December 2012 - 11:16

ty sobie chyba zartujesz pewnie ty jestes lamka ktora kazdy carruje :D

prawda jest taka znam to ze swojego doswiadczenia
ze co z tego ze przez caly sezon 2 mialem kd 8 /2

i prawie w kazdej grze w miare feeda lapalem ? jak dostaniesz
team idiotow ktorzy nic ci nie pomoga ?
nie da sie wygrac 1v5 jak przeciwny team ogarnie sie i zbierze sie to kupy
a 2 sprawa zawsze ktos z twojego teamu da feeda proste

matematyka disagree
  • 0
Fuck meta i do przodu
Spoiler

#43 artialpha

artialpha

Ostrze Rozpusty

• Użytkownik
  • 533 postów

Napisano 10 December 2012 - 11:18

up@ a nawet jeżeli wyciągasz team do pewnego stopnia to tak jak przed chwilą przegrywają Ci w jednej debilnej akcji -> robimy barona w 4 , stawiamy warda za scianą żeby widziec kto tam jest patrzymy blitz, ok odsuwamy się ale pro feeder jungler cho gath stoi obok ściany daje się grabnać ( stał 10sekund a po grabie napisał automatycznie " woops") pada, nie mamy smite wbija przeciwny lee sin za 10 sekund bierze barona potem gonią nas z ashe 4 od nas pada i przeciwnicy push do nexusa GG
jak mam takie coś wyccarować ? kolesia który ma w dupie wszystko i nawet jak jest carrowany po prostu przegrywa grę?
  • 0
POWER OF MADNESS

#44 nowyfolder

nowyfolder
  • Użytkownik
  • 1123 postów

Napisano 10 December 2012 - 11:39

ale nie chodzi o to żeby carrowac wszystko tylko większość -.-
  • 0
Fuck meta i do przodu
Spoiler

#45 MrMagic

MrMagic
  • Użytkownik
  • 307 postów

Napisano 10 December 2012 - 12:09

Czasem tam myślę że lol to gra w której chodzi tylko o to żeby carrować :|
  • 0

Nie wiem co macie do Robotów, Blitz przynajmniej porucha :)

#46 NedKelly

NedKelly
  • Użytkownik
  • 2957 postów

Napisano 10 December 2012 - 12:47

Nawet jeśli garen miał 32 kille? To jest taki fed, że powinien tam wszystkich jechać, nawet garenem w late.

Jak ty chcesz się bić z teemo ( IE, PD, Ga, BT, mallet) i akali (sorce, wota, abyssal, gunblade, zhonya, chain), garenem który na teemo miał najwyżej 150-170 arma i 0 hp (z frozen malleta najwyżej)? Założe się, że w dwóch go kładli i zostawało im jeszcze ponad połowa hp.
Kassadin też miał full build i to nie byle jaki. Także jakby wbił w przeciwny team, to nawet nie zorientowałby się kiedy zdechł.
Tak wiec jak mówiłem, w late game feed się nie liczy, gdy każdy ma full build. Możesz mieć 384732988579/0.00002 staty a gówno zrobisz vs 2 w 55+ minucie, bo to po prostu matematycznie niemożliwe wygrać.
Jak miał teamatów tłuków, to pewnie też nie mógł pushować. Zdarza się, że nawet malphite aka 8k hp i 999 armora boi się wejść pod turret, żeby nie dostać harrasem.
  • 0

kcDP9WH.jpg

#47 apolios

apolios
  • Użytkownik
  • 1254 postów

Napisano 10 December 2012 - 13:41

this

Bzdury:)
W s1 mialem 4 kda przy 500 grach chyba rozegranych. Samym brandem 60 win 30 lost i kda 5.9. Ezrealem, gdy nikt nim wowczas nie gral, ponad 4kda na 200 gier i ...40% win :) Prawie kazada postacia mialem 3.5+ kda. Czesto own swojej lini i roam, a mimo to bladzilem w 900-1200 elo. Nawet na 700 chyba raz spadlem:)
Konta juz nie mam, gram teraz na kontach kolegi. Pod koniec s2 na koncie 1700 elo zagralem z 30+ gier i tylko raz sfeedowalem i sie utrzymywalem na tym elo. W tym sezonie z 1450 na 1600 bez zadnej porazki na razie samym ww mid. A na west z 1300 na 1500 tez bez porazki. Oczywiscie ww mid:)
Z kolei na koncie z 1250 elo startowym, spadlem do 1150 jak na razie :) Mimo ciagle wygrywania lini i roamingu. 4 feederow w moim teamie to norma.

Wszystko to przeczy stwierdzeniu, ze sie wybijesz na elo na jakie zaslugujesz. Jesli potrafie grac na 1700 to zasluguje na nie czy nie? A wejsc tam sam nie potrafie. Nie potrafie grac z ludzmi, ktorzy wszystko fejsczekuja, gdy nie widac przeciwnika na mapie. Wbijaja sami sie 1v3+ Zdarza sie, ze recalne sie do bazy bo juz nie mam many czy hp i w tym czacie banda inicjuje tf i przegrywa oczywiscie i zostaje sam na 40 sek. Padaja wieze i inhi. Wynik np 30-25 dla nas. Wiec banda poszla sie bic, bo w koncu prowadzimy. To nic, ze z tych 30 polowe np mam ja:) I gdyby poczekali, tf bylby dla nas. Ale tego nie potrafia ogarnac. No i tak elo leci w dol na tym koncie.
Jezeli zasluguje na 1100, to powinni mnie niszczyc chocby na 1400 ( wedlug opini wielu z 1400 elo z tego forum:) ) nie wspominajac co powinno sie dziac na 1700.
  • 0
Dołączona grafika

#48 Insânity

Insânity
  • Zasłużony
  • 1382 postów

Napisano 10 December 2012 - 13:46

Nie poruszaj tematu "jesteś na takim na jakie zasługujesz", bo już tracę siły żeby to czytać, zaraz się zlecą 1200 elo pro playerzy i będą pierdolić, że w grach nie trafiają się zwierzęta, że nie ma leaverów itd. i że jeśli potrafisz grać to każdą grę wyccarujesz 1vs5.
  • 0

#49 sanorius

sanorius
  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 10 December 2012 - 14:42

Zauważcie jego gre garenem przegraną 34/3 :D jego cały team mial staty rzędu 3/17, 5/16 itp. którzy obecnie siedzą na 800 :D z takimi ludźmi gry nie wygrasz :)
  • 0
Chcesz grac jak 2k+ elo? -> Kanał z moimi poradnikami

Sezon I - 1563 elo (top 6k players on server)
Sezon II - 2079 elo (top 2k players on server)

#50 dekropkazy

dekropkazy
  • Użytkownik
  • 843 postów

Napisano 10 December 2012 - 15:12

Nie mozna wycarrować każdej gry, ale też nie nalezy sie na to nastawiać ja 1/4 swoich rankigowych grałem supportami i mam na nich win ratio 100%, czasami wystarczy pomagac innym i nie traktowac ich jak idiotów.

Najwazniejsze to nie robic wszystkiego za wszelką cenę i używać lolkinga do umiejetnego dodgowania(premade=insta research na lolkingu)
  • 0