Skocz do zawartości

Zdjęcie

Smite nie chce się uruchomić :(

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Faceb0h

Faceb0h
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 18 July 2012 - 16:37

Niestety, gdy odpalam przez skrót Smite Closed Beta, pokazuje się to. Próbowałem już chyba wszystkiego. Mam już mały transfer internetu, więc nie mogę ponownie ściągnąć Smite, zależy mi na naprawie bez ponownego pobierania.

Pomocy!

dołączam screena żebyście zobaczyli o co chodzi.

Załączone pliki

• Załączony plik  smitee.jpg   137.54 KB   51 Ilość pobrań

• 0

#2 dzery

dzery

#NIZIOŁ

• Użytkownik
  • 495 postów

Napisano 18 July 2012 - 16:40

Nie masz połączenia z serwerem. Może jakiś konserwacje? Przerwa w działaniu? Poczekaj chwile.
  • 0

#3 kougaiji

kougaiji
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 18 July 2012 - 16:42

miałem tak samo.
1.usuń smite
2.reset kapa.
3.instalujesz smite.
4.reset kapa.
5.juz działa :P
  • 0

#4 Faceb0h

Faceb0h
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 18 July 2012 - 16:45

miałem tak samo.
1.usuń smite
2.reset kapa.
3.instalujesz smite.
4.reset kapa.
5.juz działa :P

ale będę musiał od nowa pobierać smite jeśli go usunę, a tego zrobić nie moge
  • 0

#5 oNe

oNe

Jestę Paprocią

• Użytkownik
  • 737 postów

Napisano 18 July 2012 - 16:58

Nie masz instalki na dysku ? ..
  • 0
Dołączona grafika

#6 Faceb0h

Faceb0h
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 18 July 2012 - 17:05

nie mam, znaczy z tego co widzialem sciaga sie downloader który ma 13 mb a potem jak się ściągnie to się instaluje i tyle, jak się usunie grę trzeba chyba od nowa pobierać, a ja chciałem naprawić ten problem bez ponownego pobierania

proszę o pomoc!

edit:
udało mi się rozwiązać problem! za pomocą jakiegoś tutorialu z internetu, musiałem włączyć usługę hi-rez authentication :)

Ale mam jeszcze jedno pytanie - gdy chcę się zalogować w Smite, pokazuje mi napis na dole Warning: Version Mismatch! Loguję się na loginie i haśle ze strony www.hirezstudios.com
  • 0

#7 buffu126

buffu126
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 24 July 2012 - 10:09

nie mam, znaczy z tego co widzialem sciaga sie downloader który ma 13 mb a potem jak się ściągnie to się instaluje i tyle, jak się usunie grę trzeba chyba od nowa pobierać, a ja chciałem naprawić ten problem bez ponownego pobierania

proszę o pomoc!

edit:
udało mi się rozwiązać problem! za pomocą jakiegoś tutorialu z internetu, musiałem włączyć usługę hi-rez authentication :)

Ale mam jeszcze jedno pytanie - gdy chcę się zalogować w Smite, pokazuje mi napis na dole Warning: Version Mismatch! Loguję się na loginie i haśle ze strony www.hirezstudios.com

Mozesz mi powiedzieć co zrobiłeś bo ja mam ten sam problem?
  • 0