Skocz do zawartości

Zdjęcie

Battlefield 3

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kelom

Kelom
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 04 May 2012 - 13:38

Witam.

Przymierzam sie do zakupu BF3, moglby ktos wytlumaczyc mi zasady expienie, odblokowywania nowych broni itd? Czy punkty zdobywa sie dla profesji czy dla konta jak to wszystko dziala.
  • 0
Za szeroka sygna I.L.

#2 Kowlik

Kowlik
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 04 May 2012 - 13:43

"Expisz" tzn zdobywasz lvl przez granie czterema klasami. Zwiadowca, szturmowiec, technik i ... ktoś tam. :) Na początku gry, po każdym zdechnięciu możesz wybrać jedną z w/w klas ,bronie dodatki. Np grasz zwiadowcą , "exp" dostajesz za drużynowe odrodzenie na twoim odbiorniku , dostrzeżenie wroga za pomocą czujnika ruchu i oczywiście zabijanie. W innych klasach jest troszeczkę inaczej ale zasada jest ta sama. ;D

@Edit :

Po zdobyciu medalu dostajesz 10 tyś. doświadczenia. A za różne gwiazdki i odznaczenia od 200 expa do chyba 1000 . :P
  • 0
Fun? O.o

#3 Zeriox

Zeriox
  • Użytkownik
  • 610 postów

Napisano 04 May 2012 - 13:52

Bronie i ekwipunek odblokowujesz od lvla ale za to dodatki już różniej np grając nontop w czołgu możesz odblokować do niego zasłonę dymną po zabiciu iluś tam przeciwników czy zniszczeniu przeciwnych czołgów. Z samymi dodatkami do broni jest podobnie czym dalej w las tym więcej drzew, czyli im więcej zabijesz tym lepsze dodatki na Cb czekają ; ). Ogólnie to polecam.
  • 0
http://desmond.image....png&res=medium
"Illuminate the darkness. I Am Legend ".

#4 centrino

centrino

Intel Centrino

• Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 04 May 2012 - 13:54

"Expisz" tzn zdobywasz lvl przez granie czterema klasami. Zwiadowca, szturmowiec, technik i ... ktoś tam. :) Na początku gry, po każdym zdechnięciu możesz wybrać jedną z w/w klas ,bronie dodatki. Np grasz zwiadowcą , "exp" dostajesz za drużynowe odrodzenie na twoim odbiorniku , dostrzeżenie wroga za pomocą czujnika ruchu i oczywiście zabijanie. W innych klasach jest troszeczkę inaczej ale zasada jest ta sama. ;D

@Edit :

Po zdobyciu medalu dostajesz 10 tyś. doświadczenia. A za różne gwiazdki i odznaczenia od 200 expa do chyba 1000 . :P

Zwiadowca, szturmowiec, technik i Lekarz ;].
  • 0
Dołączona grafika

#5 Frup

Frup
  • Użytkownik
  • 482 postów

Napisano 04 May 2012 - 13:56

Em, szturmowiec jest lekarzem, brakowało wam wsparcia.
  • 0

#6 Kelom

Kelom
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 04 May 2012 - 13:57

ok czyli ogolne rzeczy odblokowujesz bronie wraz z lvlem postaci, a dodatki do broni wraz z iloscia zabojstw i innych rzeczy zrobionych na tej profesji?
  • 0
Za szeroka sygna I.L.

#7 Frup

Frup
  • Użytkownik
  • 482 postów

Napisano 04 May 2012 - 13:59

Bronie ogólne odblokowujesz levelem ( pistolety, strzelby itd.) , a bronie danej klasy grając nią i zbierając expa. Dodatki do broni, zabijając tą bronią.
  • 0

#8 Kelom

Kelom
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 04 May 2012 - 14:01

ok ;D powiedzmy ze mniej wiece rozumiem. A o co chodzi z tym nowym dodatkiem? On bedzie obowiazkowy do zakupu czy jak? I kiedy ma on wyjsc?
  • 0
Za szeroka sygna I.L.

#9 ciechan8818

ciechan8818
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 04 May 2012 - 14:31

dodatkow nie musisz kupowac jak nie chcesz :) a gre polecam w 100% nie bd zawiedziony
  • 0

#10 Zeriox

Zeriox
  • Użytkownik
  • 610 postów

Napisano 04 May 2012 - 14:32

ok ;D powiedzmy ze mniej wiece rozumiem. A o co chodzi z tym nowym dodatkiem? On bedzie obowiazkowy do zakupu czy jak? I kiedy ma on wyjsc?

Jaki nowy dodatek jakieś info www ? I nie na pewno nie będzie trzeba go kupować jedyny dodatek aktualnie to "Powrót do Karkand" i nie jest on niezbędny żeby grać multi itd.
  • 0
http://desmond.image....png&res=medium
"Illuminate the darkness. I Am Legend ".

#11 Kelom

Kelom
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 04 May 2012 - 20:04

close quarters bodajze ;D RockAlone2k nagral o tym filmik :> do tej pory ze strzelanek multi gralem w WarRocka, pomoze mi to cos? ;d
  • 0
Za szeroka sygna I.L.

#12 Shadov

Shadov
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 05 May 2012 - 21:07

Jedyne czego brakuej mi w BF'ie 3 to brak C4 u zwiadowcy :/

Można poczuć sie troche bezużytecznym kiedy obok ciebie stoi i strzela sobie czołg przeciwnika (nie widzi ciebie),a ty możesz mu co najwyżej lakier nożem porysować.
  • 0

#13 Petters

Petters

Trollus Krzykaczus

• Użytkownik
  • 256 postów

Napisano 05 May 2012 - 21:16

A co może w takiej sytuacji zrobić Szturmowiec? Zbić mu 15% hp pięcioma strzałami z granatnika?
  • 0

#14 Shadov

Shadov
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 05 May 2012 - 21:31

A co może w takiej sytuacji zrobić Szturmowiec? Zbić mu 15% hp pięcioma strzałami z granatnika?

Ale może coś zrobić : Zwrócić na siebie uwage dzięki czemu naszym sojusznikom będzie łatwiej go zdjąć/dobć go jeśli będzie udzielał z low hp.
  • 0

#15 Petters

Petters

Trollus Krzykaczus

• Użytkownik
  • 256 postów

Napisano 05 May 2012 - 21:56

Równie dobrze możesz zacząć skakać czołgowi przed lufą, lol.
  • 0

#16 Kelom

Kelom
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 22 May 2012 - 20:30

BF3 bezpieczny w moich lapkach ;D szkoda tylko ze trzeba przerzucac sie na winda 7 ale jakos to przezyje ;) ktos wie moze czemu po instalacji z plytki, sciaga mi akutalizacje 4,5GB o.o
  • 0
Za szeroka sygna I.L.

#17 Petters

Petters

Trollus Krzykaczus

• Użytkownik
  • 256 postów

Napisano 22 May 2012 - 23:04

Bo tyle wyszło aktualizacji do tej pory.
  • 0

#18 Fix'd

Fix'd

Le Toucan has Arrived

• Użytkownik
  • 1872 postów

Napisano 23 May 2012 - 13:42

No wszystkie patche mają łącznie 4.5GB.
W nim jest od razu Back to Karkand.
  • 0
0G4CO5p.gif

#19 Michiix

Michiix
  • Użytkownik
  • 596 postów

Napisano 23 May 2012 - 13:57

Co a jak co ale fizyka leży i kwiczy. aczkolwiek fajny silnik graficzny jest.
  • 0
Spoiler

Obraziłeś mnie nazywając mnie lewakiem, jest to dla mnie obraza z racji tego że jestem przedstawicielem PRAWICOWEJ młodzieżówki PISU i czuje się urażony kiedy ktoś taki jak Ty wysnuwa takie insynuacje.

#20 Kelom

Kelom
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 23 May 2012 - 15:46

Nie moge uruchomic gry o.o wszystko sciagniete zainstalowane itd. Uruchamiam BF3 pojawia sie w procesach wedlug Origin jest on uruchomiony i nie moge wlaczyc go jeszcze raz. Ale nie uruchamia sie w ogole, albo wyskakuje blad i zebym sprawdzil czy napewno jest dobrze zaintsalowane. Any ideas?
  • 0
Za szeroka sygna I.L.

#21 Fix'd

Fix'd

Le Toucan has Arrived

• Użytkownik
  • 1872 postów

Napisano 23 May 2012 - 16:08

Przez Battleloga wgl nie możesz go uruchomić?
  • 0
0G4CO5p.gif

#22 Kelom

Kelom
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 23 May 2012 - 16:15

Jaka jest roznica miedzy uruchomieniem z Batlleloga a przez kompa i Origin?
  • 0
Za szeroka sygna I.L.

#23 Fix'd

Fix'd

Le Toucan has Arrived

• Użytkownik
  • 1872 postów

Napisano 23 May 2012 - 16:29

Odpalasz na Origin BF3 i w przeglądarce ładuje ci się strona Battleloga, przez którą odpalasz kampanie, masz przeglądarkę serwerów itp.
Generalnie jak masz BF3 to musisz używać Battleloga.
  • 0
0G4CO5p.gif

#24 Kelom

Kelom
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 23 May 2012 - 16:31

aha. Powiedzmy ze ok. Ale to gra uruchamia mi sie i nie pokazuje obrazu tylko dlatego ze nie zostala uruchomiona przez battleloga?
  • 0
Za szeroka sygna I.L.

#25 Fix'd

Fix'd

Le Toucan has Arrived

• Użytkownik
  • 1872 postów

Napisano 23 May 2012 - 16:34

Zawsze jak odpalam BF3 to pierwszy jest Battlelog i z niego mogę wejść na jakiś serwer albo zagrać kampanie.
Jak nie masz dostępu do neta to wtedy bezpośrednio z Origin się odpala ale tylko kampania.
  • 0
0G4CO5p.gif

#26 Kelom

Kelom
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 23 May 2012 - 16:37

skoro pisze na tym forum to chyba mam dostep do neta. Przynajmniej tak mi sie wydaje ;D ale chodzi ogolnie ze BF3 leci sobie w kulki. Na poczatku zakup reinstall i przerutka na winda 7 zainstalowanie sterownikow itd. Instalacja, pobranie patcha iiiiii... Dupa nie chce sie wlaczyc. Wszystko aktywowane itd. Przez battleloga tez nie ma zamiaru sie uruchomic gre ''naprawialem'' juz z 5 razy. Reinstall gry to raczej zly pomysl bo jak mam sciagac 10h patch to juz wole podmieniac pliki lub cos takiego.
  • 0
Za szeroka sygna I.L.

#27 Fix'd

Fix'd

Le Toucan has Arrived

• Użytkownik
  • 1872 postów

Napisano 23 May 2012 - 16:41

battlelog.battlefield.com/pl/
Zaloguj się i zobacz czy możesz odpalić grę. Passy z Origina się używa.
  • 0
0G4CO5p.gif

#28 Kelom

Kelom
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 23 May 2012 - 16:43

jestem juz na tej stronie od jakiegos czasu. I niet nie ma szans zeby sie uruchomilo. Dalem prawa admina do odpalenia tego, jeszcze po probuje ale wiecej pomyslow mile widziane. I ktos wie moze jaki blad moglem zrobic ze az tak bardzo sie to wszystko skomplikowalo?
  • 0
Za szeroka sygna I.L.

#29 Fix'd

Fix'd

Le Toucan has Arrived

• Użytkownik
  • 1872 postów

Napisano 23 May 2012 - 16:46

To ja już nie wiem co to może być. Może na forum battlefield.pl albo battlelog.pl coś znajdziesz.
  • 0
0G4CO5p.gif

#30 Kelom

Kelom
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 23 May 2012 - 16:52

swietnie o.O 110zl psu w ****? Juz tyle czasu co sie babram w tym to naprawde... Ma ktos jeszcze jakies pomysly?
  • 0
Za szeroka sygna I.L.

#31 Kosmitek

Kosmitek

UFOk

• Użytkownik
  • 911 postów

Napisano 23 May 2012 - 18:17

Napisz do supportu battlefielda i wzuc tam screena z trescia bledu , moze ci pomogą
  • 0
Dołączona grafika

#32 Kelom

Kelom
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 26 May 2012 - 08:58

sciagam cala gre od nowa. Jezeli to nie pomoze pisze do supportu
  • 0
Za szeroka sygna I.L.

#33 Kosmitek

Kosmitek

UFOk

• Użytkownik
  • 911 postów

Napisano 26 May 2012 - 13:52

Jesli ktos moglby prosiłbym o wrzucenie tu kopi wpisów rejestru do battlefielda 3.
  • 0
Dołączona grafika

#34 Nemesis JAX

Nemesis JAX
  • Użytkownik
  • 288 postów

Napisano 26 May 2012 - 14:01

Jak masz pisać do supportu to tylko live chat :) Tylko na angielskiej stronie EA i piszesz po eng. Sam miałem problemy, naszukałem się tego chatu i 5min i już mogłem grać :)
  • 0

#35 pomigor

pomigor
  • Użytkownik
  • 166 postów

Napisano 26 May 2012 - 14:07

Ja mam problem wlaczam origin, bf (zainstalowany ,wszystko git) loguje sie do battleloga i wlasnie nie moge bo pisze jakis blad ze login nieprawidlowy lub haslo. miesiac temu tez nie moglem. Bf dostalem w styczniu jednak w kwietniu dopiero zainstalowalem bo win 7 i nowego kompa dostalem na kwiecien. Zadzwonie do nich jak inne sposoby nie beda dzialaly, podam im passy do origina i cos z tym zrobia bo slyszalem ze wielu ludzi tak robilo z supportem ktory znajduje sie w Warszawie. Sorry za błędy pisane z telefonu ; p
  • 0

#36 Largen

Largen
  • Użytkownik
  • 125 postów

Napisano 26 May 2012 - 14:58

Hmm ja mam problem z wtyczkami.Wcześniej wszystko działało zajebiście.Dziś musiałem przeinstalować Mozille i wbijając na battleloga wyskoczyło mi ,że muszę pobrać wtyczki więc to zrobiłem.Klikam 2 razy coś tam instaluje i tyle.Dalej piszę ,że wtyczka potrzebna,na server nei wbiję.Miał ktoś takie problemy?
  • 0

#37 Kelom

Kelom
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 09 October 2012 - 19:51

siemango znowu! ;D odswiezam moj stary temat bo wreszcie zdobede nowego kompa na ktorym bf3 bedzie spokojnie dzialal. Czy ktos sledzi na biezaco zmiany? Ile GB patchy oczekuje sciagniecia od maja? ;p o co chodzi z premium bf3?
  • 0
Za szeroka sygna I.L.