Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skróty

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ashkaell

Ashkaell
  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 07 February 2012 - 18:46

Witam gram dość długo w LoL'a ale nadal nie wiem co znacza niektóre skróty9dodam, ze ektorych sie domyslam :P)... prosiłbym niektore o rozwiniecie i przetlumaczenia, a niektore tylko przetlumaczenia, a mianiowicie:
1.Dat-?
2.Squisshy-?
3.ffs-?
4.retards-?
5.Tard-?
6.Moron-?
  • 0

Rammus-Zepsuje Ci grę ... Kiedy dostaniesz Taunta idź zaparz kawę i wróć będziesz miał go nadal.
Anivia ma chyba wrodzony Taunt chcesz ją zabić za wszelką cenę co się najczęściej kończy jej ucieczką z 100 hp, kocham patrzeć jak mój team się rzuca na jajo kiedy reszta (czyli najczęściej ja) jesteśmy wybijani szybko T.T
Morde-Jeśli walczysz z nim na midzie i ogarnia czujesz się jakbyś walczył z potworem.
Eve- Hiena chodzi i dobije wszystko........
Trynda-Koleś wypaliłem na Ciebie całe moje Combo, a ty stoisz i mnie zabiłeś zdradź mi swój sekret...

#2 patrykjj

patrykjj
  • Użytkownik
  • 157 postów

Napisano 07 February 2012 - 18:51

1. that
2. postac ktora nie ma duzo resitow hp szybko umiera
3. for fuck's sake
4. uposledzony xd (trolololololo)
5. to samo
6. ehm idiota / kretyn
/
  • 0

#3 XazaX

XazaX
  • Użytkownik
  • 139 postów

Napisano 07 February 2012 - 18:54

dat = that - chyba wiesz
squ - "papierowy"

ffs, retard, tard, moron - obrazliwe badz przeklenstwa, okreslenie na slabego gracza badz w przyplywie emocji. Mocnijesze odwzorowanie noob.
  • 0
LwG, bracia ... motocykle - i miłość do nich, to nieuleczalna choroba ! Spróbuj a sam się przekonasz : )

#4 Teekus

Teekus
  • Użytkownik
  • 827 postów

Napisano 07 February 2012 - 18:55

Dat - that - ten/ta
Squishy - postac "papierowa"
ffs - for f**k sake - cos w stylu "do k***y"
Retard - doslownie jest to "opóźniać, spowalniać". Gracz, ktory swoja gra opoznia zdobycie czegos, czesto blednie mylone z popularnym "noobem"
Tard - skrot od powyzszego
Moron - kretyn
  • 0

FXOwSSH.jpg

#5 Longlif_EU

Longlif_EU
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 07 February 2012 - 18:56

UP.
UP.
4. to obraźliwe określenie na osobę zacofaną lvl.
  • 0