Skocz do zawartości

Zdjęcie

Anivia-jaki build bez run+prośba o porady

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 depish

depish
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 05 December 2011 - 19:12

Witam. Proszę graczy doświadczonych w grze anivia o polecenie jakiegoś buildu, jednak proszę byście mieli na uwadze dwie rzeczy:
1. Nie mam run.
2. Jestem bardzo słaby magami, w ogóle nimi nie grałem i teraz postanowiłem się nauczyć nimi grać. Wiem, że anivia nie jest najłatwiejszy casterem i nie jest najlepsza do nauki, ale bardzo mi się podoba i chce się nauczyć nią grać.
Proszę również o porady. Jeszcze jako tako radze sobie na linii, ale gdy dochodzi do tf, to praktycznie zawsze focus we mnie i padam, rzadko są tf które bym przetrwał. Z góry dzięki za pomoc.
  • 0

#2 Kocuurr

Kocuurr
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 05 December 2011 - 19:14

http://leagueoflegen...ad.php?tid=4212

http://www.solomid.net/guides.php?g=80
  • 0

#3 depish

depish
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 05 December 2011 - 19:20

Chodzi mi o buildy z uwzględnieniem braku run, bo tamte zostały napisane z myślą o łączeniu z runami.
  • 0

#4 darus23

darus23
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 05 December 2011 - 19:23

Rod of ages, sorcerer boots, rabadon, archangel, zhyona, abbysal.
Zresztą, nie ma takiego buildu który by się zawsze sprawdzał, powinno sie dobierać itemy pod przeciwników i takie jakie nam odpowiadają. Rozumiem że dużo nie grasz, albo masz poniżej 20lvla że nie masz run więc taki build chyba będzie najodpowiedniejszy.

Jeśli masz po polsku lola, to chodzi mi o te itemy:
http://leaguecraft.c...116,22&level=18
  • 0
Dołączona grafika

#5 depish

depish
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 05 December 2011 - 19:33

Mam 30 lvl i to od dawna, ale do tej pory grałem ad carry i offtankami, ale naszło mnie na grę casterami, a z nich anivia najbardziej mi się podoba. Kiedyś coś grałem Anką, ale to była przelotna znajomość. :P
  • 0

#6 darus23

darus23
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 05 December 2011 - 19:49

Po prostu nie marnuj many na niepotrzebne spamowanie Q i nie szalej przed 6lvl'em. Wtedy już jest dużo łatwiej bo nie musisz się męczyć celowaniem Q tylko rzucasz mu pod nogi ult i E. Staraj się też oczywiście prosić dżunglera o blue żebyś mógł sobie na luzie używać ult na minionach. Przy gankach nie rzucaj od razu Q żeby kogoś zestunować. Dajesz ult, ściane, E i gdy przeciwnik ucieka rzucamy Q i go stunujemy. To chyba tyle rad ;)
  • 0
Dołączona grafika

#7 depish

depish
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 05 December 2011 - 19:51

Jeśli chodzi o linie to sobie radze, problemy mam w team fightach. Co robić by w nich nie padać?
  • 0

#8 darus23

darus23
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 05 December 2011 - 19:57

Na pewno nie pchać sie w sam środek team fightów tylko stać gdzieś bardziej z boku. Staraj się zestunować przeciwnego AD carry, puść ult w sam środek team fightu i staraj się zdjąć kogoś kto ma najmniej hp z E. Jeśli znowu focusuje Cie ktoś, to staraj sie mu zablokować uliczkę do cb lub kup czym prędzej zhyone. Aktywujesz ją i jesteś bezpieczny na 2sec aż twój team zabije tego który Cie focusuje. Zresztą takie sytuacje nie powinny sie zdarzać jeśli grasz wystarczająco bezpiecznie i twój team Cie chroni.
  • 0
Dołączona grafika

#9 depish

depish
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 05 December 2011 - 20:51

Dzięki za rady, pewnie potrzebuje troszkę wprawy w grze casterami, ale jak ktoś ma jeszcze jakieś porady, to z chęcią przeczytam.
  • 0

#10 Andaraste

Andaraste
  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 06 December 2011 - 08:03

ja jak zacząłem grać anivią miałem 22lvl i zero run jak ty, ale spokojnie... 2k gier i się nauczysz jak nią grać :)
  • 0
Dołączona grafika

#11 Czolo

Czolo
  • Użytkownik
  • 186 postów

Napisano 06 December 2011 - 08:13

@andaraste
Widzę że podniosłeś go na duchu.
  • 0
Nie ma miłości. Jest tylko ELO

#12 depish

depish
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 06 December 2011 - 17:33

Już zaczynam ogarniać. :P Na pewno wiele mi brakuje do mistrzostwa, ale Anivia przekonała mnie do casterów i teraz ich będę kupował. ;)
  • 0